What's happening?

Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 164

Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)

Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) - online

Dec. 02, 2021USA150 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Obsada

Bradley Cooper isStanton Carlisle
Stanton Carlisle
Rooney Mara isMolly Cahill
Molly Cahill
Cate Blanchett isDr. Lilith Ritter
Dr. Lilith Ritter
Toni Collette isZeena the Seer
Zeena the Seer
Willem Dafoe isClem Hoately
Clem Hoately
Richard Jenkins isEzra Grindle
Ezra Grindle

Gdzie oglądać cały film Zaułek koszmarów online?

Obwieszona gargulcami „Zaułek koszmarów” Guillermo del Toro rozgrywa się w obskurnym świecie karnawałów z lat 30. XX wieku. Tam, pośród zniszczonych namiotów i jaskrawo malowanych znaków, wróżka czyta w naiwnych umysłach, a akordowiec kręci się jak miękki precel. Całość wydaje się być żyznym gruntem dla del Toro, którego ciągną do dziwniejszych, straszniejszych zakątków wyobraźni.

Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)
Oryginalny tytuł Nightmare Alley
Ranking IMDb 7.4 11,905 głosów
Ranking TMDb 7.3 141 głosów

Opinie widzów na temat filmu Zaułek koszmarów (Nightmare Alley)

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Zaułek koszmarów (Nightmare Alley) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0