What's happening?

Żelazny most - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 4485 Wyświetleń Report Error

  Żelazny most

  Żelazny most

  Oct. 03, 2019Poland85 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos

  Reżyser

  Reżyser

  Obsada

  W takim tempie będziemy mieć polskie hollywood

  Julia Kijowska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat grają w filmie Żelazny most. To film o bohaterach zaangażowanych poważnie w romans. Film. którego temperatura wzrasta, gdy brygadzista wysyła swojego przyjaciela do niebezpiecznych części kopalni, by spotkał się ze swoją ukochaną. Pewnego dnia doszło do tragedii. Ale można było się tego spodziewać, w końcu to dramat. Całkiem ciekawy film, na pewno lepszy niż Polityka Patryka Vegi. Reżyser zrobił film wręcz idealnie, a cały film trzyma w ogromnym napięciu. Oczywiście film nie może konkurować z filmem Supernova. Ten pobił wszystkie produkcje w tym roku.

  Brygadzista Kacper wysyłał swojego przyjaciela Oscara w najodleglejsze odcinki, aby dać mu więcej czasu na spotkanie z żoną Magdą. Podczas jednego ze spotkań kochankom przeszkadza telefon z kopalni. Bohater doznaje szoku o niespotykanej sile, nie ma kontaktu z podziemną załogą. Nie znamy również losów Oskara. Uwolnienie metanu uniemożliwia bezpieczne dotarcie do miejsca pochówku, dlatego ekipie ratunkowej, za namową Kacpra, udaje się dotrzeć przez wydrążoną dziurę z powierzchni, jak miało to miejsce podczas słynnej akcji w Chile. Górnicy zaczynają akcję ratunkową i mają nadzieję uratować sumienie i przede wszystkim swojego przyjaciela.

  Gdzie oglądać cały film Żelazny most online?

  Bartomiej Topa gra w filmie Kacpra, który ma romans z żoną swojego przyjaciela Oskara (Łukasz Simlat). Oskar jest także górnikiem. Aby spotkać się ze swoją kochanką (Julią Kijowską), Kacper wysyła Oskara do pracy w odległych i niebezpiecznych obszarach kopalni. Podczas jednego z ich spotkań w kopalni dochodzi do wstrząsu i Oskar zostaje odcięty w zawalonym chodniku. Kochankowie rzucają się w wir akcji ratunkowej. Jednocześnie muszą poradzić sobie z poczuciem winy i świadomością, że pośrednio przyczynili się do tego dramatu. Żywe uczucie, które wciąż mają dla siebie, nie pomaga im.

  Zbyt wiele pytań, decyzji, które nie zostały podjęte, są nagle nierozwiązane, a niemożność skonfrontowania się z zaginionym mężem zmusza kochanków do szukania odpowiedzi tylko u siebie. Tytuł Żelazny Most to podziemny gwizd lutni, który w przypadku zawału serca stanowi jedyny kontakt między górnikami podziemnymi a ratownikami. Producenci wykonali zdjęcia do całego filmu Żelazny Most między innymi w Piekarach Śląskich. Film był także prezentowany w konkursie głównym 44. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Premiera kinowa zaplanowana jest na 22 listopada 2019 roku i z przyjemnością obejrzę ten film w kinie.

  Żelazny most
  Oryginalny tytuł Zelazny most
  Ranking IMDb 6.1 99 głosów
  Ranking TMDb 5 1 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Żelazny most online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Żelazny most online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Żelazny most online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Żelazny most na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono16

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Infamous
  W domu innego
  Ciche miejsce
  Zamiana z księżniczką 2
  Capone 2020
  Król 2019
  Młody Ahmed
  Nietykalni
  Ból i blask
  Banksterzy 2020
  Polityka 2019
  Legiony 2019