Żelazny most - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Żelazny most

Żelazny most

85 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

W takim tempie będziemy mieć polskie hollywood

Julia Kijowska, Bartłomiej Topa i Łukasz Simlat grają w filmie Żelazny most. To film o bohaterach zaangażowanych poważnie w romans. Film. którego temperatura wzrasta, gdy brygadzista wysyła swojego przyjaciela do niebezpiecznych części kopalni, by spotkał się ze swoją ukochaną. Pewnego dnia doszło do tragedii. Ale można było się tego spodziewać, w końcu to dramat. Całkiem ciekawy film, na pewno lepszy niż Polityka Patryka Vegi. Reżyser zrobił film wręcz idealnie, a cały film trzyma w ogromnym napięciu. Oczywiście film nie może konkurować z filmem Supernova. Ten pobił wszystkie produkcje w tym roku.

Brygadzista Kacper wysyłał swojego przyjaciela Oscara w najodleglejsze odcinki, aby dać mu więcej czasu na spotkanie z żoną Magdą. Podczas jednego ze spotkań kochankom przeszkadza telefon z kopalni. Bohater doznaje szoku o niespotykanej sile, nie ma kontaktu z podziemną załogą. Nie znamy również losów Oskara. Uwolnienie metanu uniemożliwia bezpieczne dotarcie do miejsca pochówku, dlatego ekipie ratunkowej, za namową Kacpra, udaje się dotrzeć przez wydrążoną dziurę z powierzchni, jak miało to miejsce podczas słynnej akcji w Chile. Górnicy zaczynają akcję ratunkową i mają nadzieję uratować sumienie i przede wszystkim swojego przyjaciela.

Gdzie oglądać cały film Żelazny most online?

Bartomiej Topa gra w filmie Kacpra, który ma romans z żoną swojego przyjaciela Oskara (Łukasz Simlat). Oskar jest także górnikiem. Aby spotkać się ze swoją kochanką (Julią Kijowską), Kacper wysyła Oskara do pracy w odległych i niebezpiecznych obszarach kopalni. Podczas jednego z ich spotkań w kopalni dochodzi do wstrząsu i Oskar zostaje odcięty w zawalonym chodniku. Kochankowie rzucają się w wir akcji ratunkowej. Jednocześnie muszą poradzić sobie z poczuciem winy i świadomością, że pośrednio przyczynili się do tego dramatu. Żywe uczucie, które wciąż mają dla siebie, nie pomaga im.

Zbyt wiele pytań, decyzji, które nie zostały podjęte, są nagle nierozwiązane, a niemożność skonfrontowania się z zaginionym mężem zmusza kochanków do szukania odpowiedzi tylko u siebie. Tytuł Żelazny Most to podziemny gwizd lutni, który w przypadku zawału serca stanowi jedyny kontakt między górnikami podziemnymi a ratownikami. Producenci wykonali zdjęcia do całego filmu Żelazny Most między innymi w Piekarach Śląskich. Film był także prezentowany w konkursie głównym 44. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Premiera kinowa zaplanowana jest na 22 listopada 2019 roku i z przyjemnością obejrzę ten film w kinie.

Żelazny most
Oryginalny tytuł Zelazny most
Ranking IMDb 5.5 47 głosów
Ranking TMDb 5 1 głosów

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępniono13

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Bloodshot 2020
Yip Man 4
Był sobie pies 2
Gundala 2019
Pięciu braci 2020
Piranie 2019
Wilcze echa
Pitbull. Nowe porządki
Brudna gra
Pewnego razu w Hollywood
Judy
Stardust 2020