Zenek 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Zenek 2020

Zenek 2020

Król walentynek jest tylko jeden115 Min.PG
Twoja ocena: 0
1 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Zenek 2020 online w jakości HD?

Jak wiecie to niedawno zakończyły się zdjęcia do filmu Zenek 2020. To film, który w całości jest produkowany przez polską telewizję. Premiera filmu, zainspirowanego biografią Zenka Martyniuka, zaplanowana jest na Walentynki. Czyli oczywiście na 14 lutego 2020 roku. Zresztą można było się tego domyśleć po napisie na plakacie. Oczywiście brzmi on następująco: „Król walentynek jest tylko jeden”.  Czy film o Zenku ma szansę na powodzenie? Ma dużo fanów w różnym wieku, którzy na pewno obejrzą ten film w kinie. Jednak mimo tego wielu drwi i śmieje się z tej produkcji. Nie brakuje takich, którzy mówią, że jaki kraj, taki Freddie Mercury. Mam nadzieję, że nie będzie tu czegoś w stylu dramatu biograficznego Skłodowska 2020. Oby to po prostu było bardziej komediowe.

Cały film Zenek już teraz budzi gwałtowne kontrowersje. W Internecie pojawiło się wiele komentarzy na temat produkcji polskiej telewizji. Internauci natychmiast zwrócili uwagę na podobieństwo plakatu do filmu Zenek do Bohemian Rhapsody. Od wielu miesięcy jest głośno o produkcji TVP, która wpłynie na lidera zespołu Akcent. Chociaż Martyniuk jest aktywny w muzyce disco polo od wielu lat, zapraszany jest na popularne imprezy krajowe od kilku lat. Czy to zmieni postrzeganie gwiazdy przez swoich ulubieńców? Czy może jeszcze bardziej zaczną go uwielbiać? Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ ja osobiście go nie lubię. Wydaje mi się, że i tak nic nie jest w stanie przebić filmu Jak zostałem gangsterem.

Czy biografia o Zenku poradzi sobie w kinach?

Cały film Zenek pokazuje postać Zenona Martyniuka, który jako nastolatek zakochał się w muzyce dyskotekowej lat 80. Rolę młodego Zenka Martyniuka gra Jakub Zając. W dorosłego Zenona Martyniuka wcielił się Krzysztof Czeczot, który grał w takich produkcjach jak Pitbull czy Kobiety mafii 2. Natomiast żonę Zenka Martyniuka gra Klara Bielawka. Reżyserem tej biografii jest Jan Hryniak, a scenarzystką Marta Hryniak. W tym filmie zobaczymy też takich aktorów jak Kamil Dziuba, Magdalena Berus, Agnieszka Suchora, Jan Frycz, Piotr Cyrwus. Jak widać po nazwiskach to obsada jest całkiem niezła. Mam nadzieję, że ten film nie okaże się konkretną klapą.

Zenek Martyniuk – trochę więcej historii

Natomiast jest to pierwszy film biograficzny o kimś z dziedziny takiej muzyki. Czyli chodzi o muzykę disco polo. Chcecie wiedzieć ile lat w tym momencie ma Zenek? Możecie sobie to łatwo obliczyć. Zenon Martyniuk urodził się 23 czerwca 1969 roku w Gredele. Tutaj oczywiście dorastał. Ma teraz 50 lat, ale gdy był młody, zainteresował się muzyką i tak już zostało. Do dziś tworzy hity, które jego fani po prostu uwielbiają. Hit Przez Twe Oczy Zielone słyszałem już wszędzie. Nie ważne czy to Polska, czy zagranica.

Biografia Zenka Martyniuka to pierwsza niezależna produkcja polskiej telewizji. To historia chłopca ze wsi podlaskiej, który realizuje swoje wielkie marzenie o śpiewaniu. Dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy i wielu poświęceniom udało mu się to zrobić. Jest jedną z największych gwiazd tej muzyki w Polsce. Nie ma chyba takiej osoby, która nie kojarzyła by Zenka Martyniuka. Dodam, że na pewno nie ma osoby, która nie zanuciłaby chociaż jego jednej piosenki. Zenek został przyjęty do szkoły muzycznej w wieku siedmiu lat. W wieku 20 lat założył zespół Akcent, który przyniósł mu największą popularność. Zespół jest znany do dnia dzisiejszego. Zrobił parę naprawdę dobrych hitów, które mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

 

Zenek 2020
Zenek 2020
Zenek 2020
Zenek 2020
Zenek 2020
Zenek 2020
Oryginalny tytuł Zenek
Ranking IMDb 2.2 1,271 głosów
Ranking TMDb 5.3 8 głosów

Reżyser

Jan Hryniak
Reżyser

Obsada

Krzysztof Czeczot isZenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Jakub Zając isMłody Zenon Martyniuk
Młody Zenon Martyniuk
Jan Frycz isOjciec Danki
Ojciec Danki
Roman Gancarczyk isOjciec Zenka
Ojciec Zenka
Udostępniono16

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Smak pho
Aladyn 2019
Służby Specjalne
Chłopiec i wilk
Kłamstwo doskonałe 2019
Złe wychowanie Cameron Post
Na noże (Knives out)
Faworyta 2018
Ad Astra
Kwas (Kislota)
Podróż w niepamięć
Jezioro dzikich gęsi 2019