What's happening?

Zjazd (Downhill) 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 225

Zjazd (Downhill) 2020

Zjazd (Downhill) 2020 online

Feb. 13, 2020USA87 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Nat Faxon
Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać online cały film Zjazd (Downhill) 2020?

Jesse Armstrong jest współautorem filmu Zjazd (Downhill). Will Ferrell i Julii Louis-Dreyfus to małżeństwo, które wybrało się na narty. Chcieli spędzić urlop bardziej aktywnie. Jak wiecie filmy i seriale online zalukaj to idealny sposób na zabicie czasu. Dlatego ten film może okazać się całkiem dobrym wyborem. Śnieg spływa z góry z maksymalną prędkością. Niestety Pete chwyta telefon i zostawia żonę Billie i ich dwoje dzieci, by same sobie radziły. To bardzo nieodpowiedzialne zadanie. Na szczęście nikt nie jest ranny, ale coś się jednak zmieniło. Ferrell i Louis-Dreyfus są niewłaściwie wykorzystywani w tym niestabilnym tonalnie komediowym dramacie. Cały film jest inspirowany szwedzkim filmem Rubena Östlunda Force Majeure z 2014 roku. Oba filmy wysłały burżuazyjną parę na narty w Alpy.

Nie jest to dokładnie ten film, którego można oczekiwać od tych dwóch aktorów. Z tą dwójką wyobrażałem sobie dużo zabawniejszy film. To komedia polegająca prawie wyłącznie na napięciu małżeńskim. Moim zdaniem autorzy tego filmu mogli bardziej się postarać, ale to tylko moja opinia. Mogli dodać więcej rzeczy od siebie. To tak jak z filmem Nieznajomi 2019. Według mnie, dzięki wyobraźni producentów był lepszy od swojego oryginału. Może się ze mną zgodzicie, może nie ale czuje, że tak właśnie jest.

Można się solidnie uśmiać na tym filmie

Louis-Dreyfus zagrała swoją rolę dużo lepiej. Można powiedzieć, że jest sercem tego filmu. Tylko dzięki niej film Zjazd (Downhill) da się przyzwoicie obejrzeć. Bohaterka pozostawiona przez lawinę, przybrała odważną twarz. Wybrnęła idealnie z tej sytuacji. Natomiast jej wyczuwalna mieszanka wściekłości i smutku jest zaskakująco dobrze grana. Wiedzieliśmy już, że ta bohaterka ma we krwi aktorstwo, ale jeśli potrzebujesz dodatkowego dowodu, musisz koniecznie obejrzeć ten film. W tym filmie podoba mi się gra jeszcze jednej aktorki. Tą aktorką jest Miranda Otto. Oczywiście nie zagrała tak wyśmienicie jak wyżej wymieniona ale moim zdaniem poradziła sobie z tą rolą równie dobrze.

Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Oryginalny tytuł Downhill
Ranking IMDb 4.8 5,550 głosów
Ranking TMDb 3.4 9 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Zjazd (Downhill) 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Zjazd (Downhill) 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Zjazd (Downhill) 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Zjazd (Downhill) 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono3