Zjazd (Downhill) 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Zjazd (Downhill) 2020

Zjazd (Downhill) 2020

87 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać online cały film Zjazd (Downhill) 2020?

Jesse Armstrong jest współautorem filmu Zjazd (Downhill). Will Ferrell i Julii Louis-Dreyfus to małżeństwo, które wybrało się na narty. Chcieli spędzić urlop bardziej aktywnie. Jak wiecie filmy i seriale online zalukaj to idealny sposób na zabicie czasu. Dlatego ten film może okazać się całkiem dobrym wyborem. Śnieg spływa z góry z maksymalną prędkością. Niestety Pete chwyta telefon i zostawia żonę Billie i ich dwoje dzieci, by same sobie radziły. To bardzo nieodpowiedzialne zadanie. Na szczęście nikt nie jest ranny, ale coś się jednak zmieniło. Ferrell i Louis-Dreyfus są niewłaściwie wykorzystywani w tym niestabilnym tonalnie komediowym dramacie. Cały film jest inspirowany szwedzkim filmem Rubena Östlunda Force Majeure z 2014 roku. Oba filmy wysłały burżuazyjną parę na narty w Alpy.

Nie jest to dokładnie ten film, którego można oczekiwać od tych dwóch aktorów. Z tą dwójką wyobrażałem sobie dużo zabawniejszy film. To komedia polegająca prawie wyłącznie na napięciu małżeńskim. Moim zdaniem autorzy tego filmu mogli bardziej się postarać, ale to tylko moja opinia. Mogli dodać więcej rzeczy od siebie. To tak jak z filmem Nieznajomi 2019. Według mnie, dzięki wyobraźni producentów był lepszy od swojego oryginału. Może się ze mną zgodzicie, może nie ale czuje, że tak właśnie jest.

Można się solidnie uśmiać na tym filmie

Louis-Dreyfus zagrała swoją rolę dużo lepiej. Można powiedzieć, że jest sercem tego filmu. Tylko dzięki niej film Zjazd (Downhill) da się przyzwoicie obejrzeć. Bohaterka pozostawiona przez lawinę, przybrała odważną twarz. Wybrnęła idealnie z tej sytuacji. Natomiast jej wyczuwalna mieszanka wściekłości i smutku jest zaskakująco dobrze grana. Wiedzieliśmy już, że ta bohaterka ma we krwi aktorstwo, ale jeśli potrzebujesz dodatkowego dowodu, musisz koniecznie obejrzeć ten film. W tym filmie podoba mi się gra jeszcze jednej aktorki. Tą aktorką jest Miranda Otto. Oczywiście nie zagrała tak wyśmienicie jak wyżej wymieniona ale moim zdaniem poradziła sobie z tą rolą równie dobrze.

Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Oryginalny tytuł Downhill
Ranking IMDb 4.9 1,368 głosów
Ranking TMDb 3.4 9 głosów

Reżyser

Nat Faxon
Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sully
Głupie, młode serce
Operacja bracia
Rodzeństwo Willoughby
Służby Specjalne
Wasp Network
The Postcard Killings
Kobiety mafii 2
Polaroid
Świąteczny rycerz
Nowe oblicze Greya
Jojo Rabbit