Złe miejsce 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Złe miejsce 2019

Złe miejsce 2019

97 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6.6 5 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Zaczynamy kolejny horror

Cały film Złe Miejsce (The Shed) opowiada historię Stana. Stan to osierocony nastolatek, który utknął z obraźliwym dziadkiem i rutynowo chroni swojego najlepszego przyjaciela przed licealnymi prześladowcami. Bohater odkrywa, że ​​mordercze stworzenie schroniło się w szopie z narzędziami na swoim podwórku. Próbuje potajemnie walczyć z samym demonem, dopóki jego prześladowany przyjaciel nie odkryje stworzenia. Jego przyjaciel ma inny plan, bardziej złowrogi.  I zapowiada się demoniczny Horror. A Bigger Boat, we współpracy z Wing & A Prayer Pictures, z dumą ogłasza premierę filmu.  Studio ujawnia trzy pierwsze obrazy bardzo śmiałego horroru nowojorskiego pisarza i reżysera Franka Sabatelli. Dreszczowiec niedawno zakończył kręcenie zdjęć w stanie Nowy Jork. Ale czy ten horror będzie mógł konkurować z takimi jak Annabelle narodziny zła? Czy Będzie to horror pokroju filmu Countdown 2019?

Gdzie obejrzeć cały film Złe miejsce 2019?

Frank Sabatella wcześniej napisał i wyreżyserował dla Lionsgate film Blood Night w 2009 roku. Sabatell powiedział po zakończeniu zdjęć, że jest naprawdę podekscytowany naszą dynamiczną obsadą weteranów i niesamowicie utalentowanymi świeżymi twarzami. Twarzami, które nadają filmowi ciekawy wymiar realizmu. To wyjątkowy horror z wielkimi przerażeniami i niesamowitymi chwilami, na które, jak myślę, publiczność naprawdę odpowie. Reżyser nie może się doczekać, kiedy widzowie zobaczą i ocenią jego film. Frank Sabatella chciał stworzyć fajną konfigurację horrorów i użyć jej do komentowania bieżących dyskusji o zastraszaniu, a także do użycia stworzenie grozy jako metafora ekstremalnych rezultatów. Chcą pokazać to, że nie można prześladować nikogo. Ani rówieśników w szkole, ani słabszych czy biedniejszych.

A tak wygląda fabuła

Stan mieszka ze swoim dziadkiem. Jego przyjaciel Dommer jest prześladowany, a Stan stara się go bronić w każdy możliwy sposób. Teraz ich najlepsza przyjaciółka Roxy (Sofia Happonen), sekretna sympatia Stana, dołączyła do ludzi, którzy cały czas ich nękają. Ale te prześladowania to nic w porównaniu do tego co stanie się w filmie Złe Miejsce. Kiedy Stan znajduje mordercze stworzenie, schronił się na podwórku i zabił Dziadka. Niestety nie może udać się do gliniarzy, którzy zapewnią mu opiekę zastępczą. Podczas gdy Stan próbuje walczyć sam z demonem, Dommer uważa, że demon to rozwiązanie ich problemów. Jeśli uda im się zwabić prześladowców do szopy to problem będzie rozwiązany. Fabuła jest dość ciekawa jak na horror tego typu. Można powiedzieć , że reżyser bardzo się postarał przy produkcji filmu Złe miejsce, albo w anglojęzycznej nazwie The Shed 2019.

Złe miejsce 2019
Złe miejsce 2019
Złe miejsce 2019
Złe miejsce 2019
Oryginalny tytuł The Shed
Ranking IMDb 4.3 770 głosów
Ranking TMDb 5.3 17 głosów
Udostępniono36

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Slender Man
Escape Room
Countdown 2019
The Lighthouse
Corona Zombies
Zabawa w pochowanego
Zombieland 2: kulki w łeb
To my
Nightmare Radio
To: Rozdział 2
Poroniony 2018
Climax 2019