Złe wychowanie Cameron Post - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Złe wychowanie Cameron Post

Złe wychowanie Cameron Post

Jul. 18, 2018USA90 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
6 1 głos
what going on?

Opis

Cameron Post mówi samo za siebie

Zwiastun reżysera Desiree Akhavan „Złe wychowanie Cameron Post”, oparty na powieści o tym samym tytule. Prezentuje historię YA, jak żadna inna. Film, który w tym roku zdobył Nagrodę Główną Jury za dramat w Sundance. Aktorka, który gra Cameron Post to Chloë Grace Moretz. Która wyjeżdża w wieku dojrzałym do ośrodka terapii leczenia homoseksualizmu God Promise latem 1993 roku.

Collider złapał cały film w maju. Z samego trailera jasno wynika, że ​​Moretz jest nastawiony na najlepsze wyniki w karierze. Ale także uważaj na Sashę Lane jako „amputowaną stonerkę” Jane. 22-letnia aktorka zawsze będzie obserwować, jak wciągnie ją na scenę w swoim dzikim debiucie z 2016 roku, American Honey. W Cameron Post gra także John Gallaghera Jr. (10 Cloverfield Lane, Hush). Gra jako wielebny Rick, patriarcha Bożego Daru, który twierdzi, że został „wyleczony” z jego homoseksualizmu.

Sprawdź przyczepę poniżej. Ze scenariusza Akhavana i Cecilii Frugiuele, Złe wychowanie Cameron Post cda trafi do kin 3 sierpnia.

Złe wychowanie Cameron?

W oparciu o słynną powieść Emily M. Danforth, Złe wychowanie Cameron Post podąża za tytułową postacią (Chloë Grace Moretz). Zostaje przyłapana w centrum terapii na uprawianiu seksu z królową balu. Prowadzony przez surowego doktora Lydię Marsh (Jennifer Ehle) i jej brata, wielebnego Ricka (John Gallagher Jr.) Sam jako przykład tego, jak ci w programie mogą być „wyleczeni”. Centrum jest zamieszkane przez nastolatków borykających się z tym samym problemem seksualności. W obliczu dziwacznej dyscypliny, wątpliwych metod i poważnych chrześcijańskich piosenek rockowych. Cameron tworzy nieprawdopodobną społeczność gejowską, w tym stonerkę po amputacji Jane (Sasha Lane) i Lakota Two-Spirit, Adam (Forrest Goodluck). Tworząc rodzinę na własnych warunkach, dowiaduje się, co to znaczy wzmocnić siebie i mieć zaufanie do swojej tożsamości.

W debiutanckim filmie Desiree Akhavan, „Odpowiednie zachowanie”, kryminalistka / reżyserka stała na czele Shirin. Czyli młodej biseksualnej Perski Brooklynite, która próbowała wymyślić, jak żyć swoim życiem, jedną impulsywną seksualnie złą decyzją. Było to zgodne z aktualną naturą The Slope, serialu internetowego Akhavan z 2011 roku. Serialu, który tworzył reputację około roku w związku małżeńskim lesbijek z Nowym Jorkiem, w którym ponownie zmasakrowała. Jej drugi film fabularny, The Miseducation of Cameron Post, porusza nowe terytorium: po raz pierwszy Akhavan pracuje nad adaptacją, utworem z pierwszego okresu i po raz pierwszy pozostaje poza ekranem w swojej pracy.

Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Złe wychowanie Cameron Post
Oryginalny tytuł The Miseducation of Cameron Post
Ranking IMDb 6.6 17,887 głosów
Ranking TMDb 7.3 178 głosów

Reżyser

Obsada

John Gallagher Jr. isReverend Rick Marsh
Reverend Rick Marsh
Sasha Lane isJane Fonda
Jane Fonda
Forrest Goodluck isAdam Red Eagle
Adam Red Eagle
Jennifer Ehle isDr. Lydia Marsh
Dr. Lydia Marsh
Marin Ireland isBethany Kimbles-Erickson
Bethany Kimbles-Erickson
Owen Campbell isMark Turner
Mark Turner
Kerry Butler isRuth Post
Ruth Post
Quinn Shephard isColey Taylor
Coley Taylor
Emily Skeggs isErin Garrity
Erin Garrity
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pięciu braci 2020
Pod powierzchnią 2020
Na ringu z rodziną
Mowa ptaków 2019
Creed 2
Midway 2019
Chłopiec i wilk
Małe kobietki
Mia i biały lew
Zjazd (Downhill) 2020
Arkansas 2020
Deerskin
×
Życzymy miłego seansu!