Złodziej i oszustka 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Złodziej i oszustka 2019

Złodziej i oszustka 2019

100 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Całkiem ciekawa produkcja na nudne wieczory

Złodziej i oszustka 2019 to film wzorujący się na filmach z lat 60, kiedy filmy takie jak Charade znalazły genialnych złodziei. Złodziei granych przez czarujące gwiazdy żerujące na bezcennych drobiazgach superbogaczy na Riwierze i tak dalej. Coś w stylu żeby zabrać bogatym i rozdać to biednym. Aczkolwiek wolę dużo bardziej serię filmów z ostatnim na czele, czyli Ocean’s 8. Tutaj dopiero widać akcję i umiejętności super złodziei. Theo James gra Iwana, syna znanego złodzieja, który już nie żyje.

Theo pracujące nad spłatą zaległego długu, jaki jego ojciec ma wobec brutalnego, oślizgłego przestępcy o imieniu Dmitri (Fred Melamed). Ivan poszedł do szkoły artystycznej, głównie w celu przygotowania się do wejścia do rodzinnego biznesu. Dmitri wysyła go na różne zlecenia. Wysyła na rezydencje, które mają być celem, konkretne dzieła sztuki, które mają być podnoszone dla różnych mrocznych klientów. Są to wyszukane napady, polegające na przebiegłości ze strony Iwana. Tworzenie przykrywek, używanie przebrań, przynoszenie specjalnego sprzętu. Ivan odnosi sukcesy w tym, co robi.  Widzimy tutaj podobne sytuacje do filmu Oszustki 2019. Zawsze ma na sobie smoking gotów do wzięcia udziału w lśniących uroczystościach charytatywnych, ukradkiem spoglądając na sztukę na ścianach. Jest jednak chętny do uwolnienia się ze szponów Dmitrija, aby pozostawić za sobą całe życie przestępstwa. W końcu dostaje szansę, na którą czekał, aby zacząć od nowa. Jest oczywiście haczyk, czyli musi wykonać ostatni duży skok.

Wolicie oglądać z napisami czy z lektorem na CDA?

Film Matta Aseltona nie ma nikogo tak eleganckiego jak Cary Grant i Audrey Hepburn. Nie opiera się też na zachwycających ustawieniach spełniania życzeń. Film pokaże kilka miejsc, w których właściciel domu posiada dzieła sztuki warte więcej niż większość z nas zarabia w ciągu życia. Jednak nawet biorąc pod uwagę limity budżetowe i obsadę drugiego poziomu to Złodziej i oszustka 2019 jest bardzo dobry i przede wszystkim przyjemnie się go ogląda.

Gdzie oglądać cały film Złodziej i oszustka 2019 online?

Theo James daje zaniżone wykonanie i jest to rodzaj występu trudniejszy niż się wydaje. Nigdy nie naciska na efekt lub emocje. Wydaje się być tym facetem, myślącym, słuchającym, reagującym. Ratajkowski, która rozpoczęła karierę jako modelka, nie dorównuje Jamesowi umiejętnościami, ale jest wiarygodna jako młoda kobieta unosząca się na obrzeżach branży filmowej. Dynamika między Ivanem a Marguerite nie jest taka, jak myślisz. Po drodze pojawiają się nieoczekiwane niuanse. Film mógłby ogólnie wykorzystać więcej humoru. Ale wydaje się, że Aselton chciał uniknąć parodystycznego lub szerokiego komediowego tonu często używanego w filmach o napadach i to mu się udało. Scenarzyści Aselton i Adam Nagata zręcznie balansowali nisko kluczową serializacją bohatera i elementami thrillera. Dopracowują oba elementy w skromnym, ale satysfakcjonującym stopniu. Prowadzący James i Ratajkowski są całkiem atrakcyjni. Jak na taki budżet to film jest wręcz idealny.

Złodziej i oszustka 2019
Złodziej i oszustka 2019
Złodziej i oszustka 2019
Oryginalny tytuł Lying and Stealing
Ranking IMDb 5.2 1,373 głosów
Ranking TMDb 5.4 28 głosów
Udostępniono15

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Matthias & Maxime
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Contratiempo
Nietykalni
Król Lew 2019
Raport 2019
W domu innego
Dwóch papieży
Anioł w Ogniu
The Parting Glass
Brightburn: Syn ciemności
Szybcy i Wściekli 7
×
Życzymy miłego seansu!