Zombieland 2: kulki w łeb - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Zombieland 2: kulki w łeb

Zombieland 2: kulki w łeb

PG
Twoja ocena: 0
4.9 7 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czy druga część będzie lepsza?

Pierwszy zwiastun filmu Zombieland 2: kulki w łeb, kontynuacji komedii z 2009 roku ukazał się w czwartek. Pokazał nam oryginalną obsadę, czyli Woody’ego Harrelsona, Jesse Eisenberga, Abigail Breslin i Emmy Stone w akcji walki z zombie. Podoba mi się ten nowy trend krótszych kampanii marketingowych. Krótko mówiąc, jest to pierwszy zwiastun filmu Zombieland 2, który swoją premierę ma za trzy miesiące. Czy będzie drugi zwiastun? Być może, ale jest to solidna i przyjemna sprzedaż, która zagra dobrze przed Pewnego razu filmem Pewnego razu w Holywood CDA.

Film pojawi się też przed takimi produkcjami jak To: Rozdział 2 i Joker lektor CDA. Nie, świat nie potrzebuje kontynuacji Zombieland, ale pierwszy film był niezwykle ostrym kawałkiem kinowej rozrywki. Tym razem wszyscy wrócili do domu. Gang zamieszkał w Białym Domu i wydaje się, że polowanie na zombie solidnie się rozkręca. Jednak kilku nowych ludzi, którzy przeżyli, granych przez Zoey Deutch i Avan Jogię, wstrząsa całą produkcją. Ponadto muszą zmierzyć się z nowymi rodzajami zombie, które ewoluowały od pierwszego filmu. Co to będzie? Zobaczymy już niebawem.

Gdzie oglądać cały film Zombieland 2 online CDA?

Dziesięć lat później uzyskanie pewnej kontynuacji Zombieland wiąże się z pewną tragedią. W 2009 roku film taki jak Zombieland wspierany studyjnie oryginał, był wielkim hitem, ponieważ był nieco nowy i wyjątkowy. Recenzje Rave pomogły oczywiście, ale w 2019 roku prawie nie ma szans, że całkowicie oryginalna komedia horroru, taka jak Zombieland osiągnie duży sukces w głównym nurcie kinowym. Zombieland jest napisany przez Paula Wernicka i Rhetta Reese’a i wyreżyserowany przez Rubena Fleischera. Cały film zarobił łącznie 75,5 miliona dolarów krajowych i 102 miliony dolarów na całym świecie przy budżecie 26 milionów dolarów.

Ruben Fleischer odpowiedzialny za film Venom CDA to oryginalny reżyser. Ponownie spotkał się z pisarzami Rhettem Reese i Paulem Wernickiem. Ten drugi jest oczywiście odpowiedzialny za film Deadpoll. Współpracuje także z Dave Callaham. Gavin Polone powraca jako producent, a Reese, Wernick i Fleischer wraz z Rebeccą Rivo i Davidem Bernadem pokażą nam świat zobie. Dziesięć lat pierwsza część została dobrze przyjęty przez krytyków, myślę, że Zombieland 2: kulki w łeb też będzie dobra.

Zapowiada się ciekawie z tą obsadą

Według nowo wydanego oficjalnego streszczenia, Zombieland 2: kulki w łeb odbiera w czasie rzeczywistym po pierwszym filmie i znajduje Columbus (Eisenberg), Wichita (Stone), Tallahassee (Harrelson) i Little Rock (Breslin) mieszkających w Białym Domu. Podczas gdy toczą oni codzienną walkę z wieloma nowymi rodzajami zombie, które ewoluowały od pierwszego filmu. Walczą także z kilkoma nowymi ludźmi, którzy przeżyli. Fleischer powrócił również do wyreżyserowania kontynuacji, czerpiąc ze scenariusza duetu Zombieland Rhett Reese i Paula Wernicka z pisarzem The Expendables, Dave’em Callahamem, który również pracował nad nadchodzącą Wonder Woman 1984.

Wszyscy wracają dziesięć lat później, nie jest to nowy model starej części. Tym razem nie chodzi o to, że oryginalne gwiazdy nie mogą wybuchnąć w innych niedoszłych pojazdach i franczyzach, ale o to, że świat zmienił się tak bardzo, że jednym z jedynych sposobów na uzyskanie przyzwoitego poparcia studia jest zarobić na wcześniejszej chwale filmowej. To im się udało, dlatego czuje dreszczyk emocji przed ukazaniem się części drugiej.

Zombieland 2: kulki w łeb
Zombieland 2: kulki w łeb
Oryginalny tytuł Zombieland: Double Tap

Reżyser

Obsada

Woody Harrelson isTallahassee
Tallahassee
Emma Stone isWichita (Krista)
Wichita (Krista)
Abigail Breslin isLittle Rock
Little Rock
Avan Jogia isBerkeley
Berkeley
Bill Murray isBill Murray
Bill Murray
Dan Aykroyd isDan Aykroyd
Dan Aykroyd
Udostępniono36

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dziedzictwo. Hereditary
47 Meters Down: Uncaged
Mayday 2020
John Wick 3
Countdown 2019
Wieczór gier
The Courier 2019
The Rhythm Section
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia
Botoks
Anna 2019
Bloodshot 2020
×
Życzymy miłego seansu!