Disney+

admin 8 lutego, 2020

DISNEY PLUS NAJNOWSZĄ PLATFORMĄ VOD

Dla widzów z Europy jeszcze nieosiągalny, jednak dla amerykańskiej społeczności to już prawdziwy hit. Ta platforma goni nieśmiertelnego Netflixa i jego mocnych konkurentów. Wiadomą rzeczą było, że wprowadzenie Disney Plus we wszystkich zakątkach świata nie będzie możliwe. Od premiery tego serwisu minęło niewiele czasu, a już dostęp do bajek i filmów ma coraz więcej użytkowników. Oczywiście mówiąc Europa nie mamy na myśli całego kontynentu. Początkowo platforma Disney Plus będzie dostępna na terenie kilku wybiórczych krajów. I to w dodatku ma być wcześniejsze wejście na rynek europejski.

SUBSKRYPCJA I JEJ KOSZTY

Jak się okazuje VOD Disneya będzie dostępny już 24 marca aż w ośmiu krajach europejskich. Użytkownicy z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Włoch, Szwajcarii oraz Irlandii już za miesiąc będą mogli cieszyć się kolejną platformą do oglądania nie tylko swoich ulubionych tytułów, ale także nowości kinowych. Wiadomo już także ile będzie wynosiła miesięczna subskrypcja Disneya. Odpowiednio cena będzie wahać się pomiędzy 6, a 7 euro (czyli około 30 zł). Patrząc obiektywnie to porównywalna stawka jaką płacą subskrybenci za korzystanie z serwisu HBO GO. Zawsze można nie płacić nic korzystając z pirackich serwisów takich jak Filiser. Niestety nie polecam tego robić.

Disney, Disney+

CO OBEJRZEĆ W BIBLIOTECE DISNEYA?

Oprócz standardowych pozycji Disneyowskich, które królują na naszych ekranach od lat, zobaczyć będzie można także wiele nowości. Przede wszystkim warto wspomnieć o swoistym połączeniu kilku grup tematycznych. W ofercie Disney Plus znajdują się między innymi wszystkie klasyczne i bardziej współczesne bajki animowane Disneya, a także animacje studia Pixar.  Nie zabraknie także realizacji z wytwórni Marvela jak np. Avengers. Zobaczymy tam także wszystkie tytuły z uniwersum gwiezdnych wojen (Star Wars) oraz liczne realizacje spod skrzydła National geographic. Ci, co uwielbiają kreskówki także znajdą coś dla siebie między innymi animację X-man. Co zrobić jednak aby przyciągnąć fanów innych platform VOD właśnie do Disney Plus? A no należy zaskoczyć publiczność czymś nadzwyczajnie oryginalnym. Czymś, czego nikt inny u siebie nie ma i miał nie będzie. Mowa tutaj oczywiście o serialu The Mandalorian, który opowiada historię sprzed gwiezdnych wojen.

Oczywiście to nie wszystko co ma nam do zaoferowania ten serwis, jednak na premiery innych pozycji musimy nieco dłużej poczekać. W 2020 czeka na nas ciekawa propozycja, która jest kontynuacją najnowszej odsłony Avengersów. Mowa tutaj oczywiście o The Falcon and The Winter Soldier, czyli historii o Falconie i zimowym żołnierzu. Pojawi się także serial Loki, którego premiera przypada na 2021 rok. Za dwa lata ukażą się także Wandavision, Hawkeye, What if … oraz serial Ob-Wan Kenobi z Ewan McGregorem w roli głównej. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać! Szkoda, że nie będzie tutaj 50 Twarzy Greya.

 

Kategorie
Udostępniono3
Komentowanie wyłączone.
×
Życzymy miłego seansu!