Fili.cc zamknięte – jest alternatywa

VOD-Master 16 sierpnia, 2020

FILI CC zamknięte i co teraz?

Jak wiecie Fili.cc to piracka strona, na której ludzie oglądali swoje ulubione filmy i seriale. Można było znaleźć tam dosłownie wszystko. Powiem nawet, że ta strona była kiedyś w czołówce popularności stron w Polsce. I to wszystko według wielu rankingów. Portal nie działał do końca legalnie jak to wszystkim się wydawało. Podobnie zresztą jak serwis Zalukaj. Krąży plotka, że właścicielem serwisu był 24 latek. Nikt nie wie jednak ile w tym wszystkim jest prawdy.

W serwisie można było wykupić nawet konto premium. Niektórzy płacili za parę miesięcy do przodu. Dlatego wszyscy byli wręcz pewni, że to wszystko jest legalne. Jednak pamiętajcie o tym, że lepiej wykupic dostęp w oficjalnych i zaufanych serwisach. Takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy nawet Player. W jednym z naszych artykułów możecie przeczytać i porównać wszystkie platformy VOD – serwisy steramingowe.

Jakie treści były dostępne w tym serwisie?

Serwis początkowo zmienił swoją nazwę z Filiser na właśnie Fili.cc. Na platformie można było znaleźć wiele filmów i seriali online. Mogliśmy obejrzeć nawet anime. Każdy użytkownik mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego ten serwis zyskał taką popularność w tak krótkim czasie. Wiele osób twierdzi, że przydałby się jeszcze taki portal szczególnie w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa – Covid 19. Musimy to przetrwać, dlatego mamy takie serwisy jak CDA.

Jednym z najbardziej popularnych seriali na tej stronie była oczywiście Gra o Tron. Ale to chyba w każdym serwisie jest top 10 oglądania. Kolejnym tytułem był serial Wikingowie i Dom z papieru. To też nie powinno nas zupełnie dziwić. Natomiast jeżeli chodzi o filmy to największym zainteresowaniem cieszyła się saga o Harrym Potterze. Ten film chyba nigdy nie wyjdzie z mody.  Do tej pory produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży i dorosłych. Sam jestem wielkim fanem przygód o Harrym Potterze. Mam nadzieje, że ludzie zaczną korzystać z większą rozwagą z takich serwisów jak dawne Fili CC.

fili cc zamkniete jest alternatywa cda zalukaj online

Udostępniono0