Inter Miami – Atlanta United (10.09.2020) mecz na żywo

VOD-Master 9 września, 2020

Gdzie oglądać transmisję meczu Inter Miami – Atlanta United (10.09.2020) na żywo online?

Major League Soccer (MLS) to prężnie rozwijająca się liga piłkarska. Reprezentuje coraz większy poziom gry i kultury. Aktualnie liga pozyskuje wiekowych graczy, przede wszystkim gwiazdy. Takie, które skończyły kariery w europejskich klubach ale mogą jeszcze wspomóc jakąś drużynę. Jak wiemy właścicielem Inter Miami jest sam David Beckham. Jego marzeniem jest sprowadzenie do klubu Leo Messiego i Christiano Ronaldo. Sam jestem ciekaw czy to w ogóle może się wydarzyć. Chociaż po tym jak obserwuje jakie nazwiska idą to ligi jest to bardzo możliwe. Kto według Was jest faworytem meczu Inter Miami – Atlanta United? Transmisja meczu na żywo będzie bardzo ciekawa.

Moim skromnym zdaniem Inter Miami. Prezentują się ostatnio rewelacyjnie. Strzelają dużo bramek i mają bardzo dobrą defensywę. Przedstawię Wam trochę historii tego klubu. W listopadzie 2012 roku komisarz MLS Don Garber potwierdził ponowne zainteresowanie ligi umieszczeniem franczyzy ekspansji w Miami, po tym, jak Miami Fusion upadło po sezonie 2001, a oferta ekspansji prowadzona przez boliwijskiego przedsiębiorcę telekomunikacyjnego z Miami, Marcelo Claure i FC Barcelona nie powiodła się w 2009 roku. .

Kiedy David Beckham, który otrzymał opcję zakupu zespołu ekspansji za 25 milionów dolarów, kiedy dołączył do ligi w 2007 roku, zakończył karierę w kwietniu 2013 roku, liga przeprowadziła wstępne rozmowy z doradcami Beckhama na temat kilku celów ekspansji, w tym Miami. W tym samym roku inni inwestorzy, w tym włoski finansista Alessandro Butini i właściciel Miami Dolphins, Stephen M. Ross, również wyrazili zainteresowanie posiadaniem franczyzy w Miami.

Gdzie oglądać stream online na żywo w internecie?

Liga ogłosiła, że ​​Beckham skorzystał ze swojej opcji 5 lutego 2014 r., A Miami Beckham United, grupa inwestycyjna kierowana przez Beckham, Fuller i Claure, będzie właścicielem franczyzy ekspansji w Miami, zakładając, że można uzgodnić finansowanie stadionu. W prezentacjach dla urzędników i potencjalnych inwestorów grupa właścicielska używała „Miami Vice” i „Miami Current” jako tytułów roboczych dla klubu. Po tym, jak początkowe propozycje stadionów upadły, komisarz Garber powtórzył w sierpniu 2014 r., Że rozbudowa nie zostanie zatwierdzona, dopóki nie zostanie zabezpieczony plan stadionu w centrum miasta. Beckham wykupił Fullera w maju 2019 roku.

Transmisja meczu Inter Miami – Atlanta United (10.09.2020) odbędzie się w jakości HD. Każdy chętny spokojnie obejrzy stream online bez zacinania i bez limitu. A to wszystko dzięki naszemu serwisowi. Streamy sportowe to coś czego szuka każdy. Dlatego właśnie staramy się Wam pomóc. Podobnie jest gdy ktoś ma hobby oglądania Filmów i seriali online CDA HD. Ale to chyba zrozumiałe, że są wśród nas fani sportu i hollywood.

mecz Inter Miami - Atlanta United na żywo stream transmija online

Udostępniono0