Lens – PSG (10.09.2020) mecz na żywo

VOD-Master9 września, 2020

Gdzie oglądać transmisję meczu Lens – PSG (10.09.2020) na żywo online?

Mecz ligi francuskiej Lens – PSG (10.09.2020) może okazać się bardzo emocjonujący. Jak wiemy drużyna PSG przegrała ligę mistrzów, a co za tym idzie może jej to dalej siedzieć w głowie. Kolejnym faktem jest to, że gwiazda drużyny Kylian Mbappé ma koronawirusa. Dlatego właśnie nie zagra w tym meczu. Transmisja meczu odbędzie się jak zawsze w najlepszej jakości HD. Jeżeli Wasz internet jest dobry to nie będziecie narzekać też na zacinanie. Wiele zawodników grało też w lidze narodów z Chorwacją, dlatego mogą być zmęczeni. To daje duże szanse dla zespołu LENS. Mimo tego, że nie są faworytami.

Trochę faktów o Ligue 1. Pierwszy sezon obejmował 20 drużyn, czyli tyle samo drużyn, co dzisiaj w Ligue 1. Zwycięzca od 2007 roku otrzymuje trofeum „Hexagoal” zaprojektowane przez Pablo Reinoso. Zastąpiło stare trofeum, zwane „le Trophée de Ligue 1”, zaprojektowane przez d’Andrée Putmana. 20 klubów gra przeciwko sobie w meczach u siebie i na wyjeździe. Co daje po 38 dla każdej drużyny w sezonie. Od sezonu 1994-95 za zwycięstwo przyznawane są trzy punkty; za remis otrzymuje jeden punkt. Najwięcej punktów w sezonie zdobył Paris Saint-Germain w sezonie 2015-2016. To niezły dorobek. Prawda?

Gdzie oglądać stream online na żywo w internecie?

Jak oceniacie transmisję meczu Lens – PSG (10.09.2020) online? Moim zdaniem jakość jest świetna, a to daje duży komfort oglądania. Może komentator, który komentuje w języku francuskim nie jest najlepszy, ale zawsze to coś innego. Inauguracyjny sezon ligi ogólnozawodowej, zwany National, odbył się w latach 1932–1933. Dwudziestu inauguracyjnych członków National to Antibes, CA Paris, Cannes, Club Français, Excelsior AC Roubaix, Fives, Hyères, Marsylia, Metz, Mulhouse, Nice, Nîmes, Olympique Alès, Olympique Lillois, Racing Club de France, Red Star Olympique, Rennes, Sochaux, Sète i Montpellier. Dwadzieścia klubów zostało podzielonych na dwie grupy po 10, przy czym trzy ostatnie z każdej grupy spadły do Dywizji 2.

Dwóch zwycięzców z każdej grupy zmierzyło się następnie ze sobą w finale, który odbył się w neutralnym miejscu, który później okazał się na Stade. Olympique Yves-du-Manoir. Pierwszy finał odbył się 14 maja 1933 roku i zmierzył się ze zwycięzcą grupy A, Olympique Lillois, z wicemistrzem grupy B w Cannes. Antibes, zwycięzca grupy B, miał wziąć udział w finale, ale został podejrzany o przekupstwo przez Francuski Związek Piłki Nożnej i został zmuszony do dyskwalifikacji. Może właśnie dlatego wolę oglądać portal CDA HD, zamiast interesować się ciągle sportem.

lens - psg transmisja meczu na żywo online

 

Udostępniono0
×
Życzymy miłego seansu!