Nowości i premiery

VOD-Master 9 sierpnia, 2020

Gdzie oglądać nowości i premiery filmowe?

To oczywista sprawa, że najlepsze Nowości i premiery filmowe można oglądać online na CDA-FLIX. W tym trudnym okresie na pewno wielu z nas denerwuje się z powodu ciągłego przesuwania premier. Koronawirus ostro doskwiera branży filmów i seriali online. Niestety musimy się do tego przyzwyczaić, bo nie zanosi się na to, aby było lepiej. Najbardziej z tego faktu korzystają duże platformy VOD takie jak Netflix, HBO GO czy Amazon Primie Video. Nic dziwnego, że dla nich ten czas jest idealny, aby zgromadzić sporą liczbę nowych użytkowników.

Zachęcają ich takimi filmami jak The Old Guard. To bardzo ciekawa produkcja, którą znajdziecie u nas na platformie jak i na wspominanym wyżej Netflixie. Inne serwisy też zaskakują nas wieloma ciekawymi tytułami. Jednak tam są to głównie seriale online. Wszyscy czekają na to czym zaskoczy nas HBO, bo ostatnio trochę cicho w sieci o ich produkcjach. Z niewiadomych przyczyn to chyba jedyna sieć, która nie wydała niczego konkretnego.

Jakie tytuły zachwyciły użytkowników?

Pierwszy z nich to na pewno serial The Rain i jego kolejny sezon.  Można by dużo wymieniać ale skupimy się tylko na tych najwybitniejszych. Do takich możemy też zaliczyć kilka polskich produkcji. To między innymi serial Szadź od Player (TVN) oraz kolejny polski tytuł W głębi lasu.  Dużą uwagę użytkowników przykuł film Artemis Fowl od Disneya. Żadna stacja nie chce przestać wydawać nowości. Nawet w tym trudnym czasie. Podejrzewam, że oni chcieliby aby kina zostały już zupełnie zamknięte. To pozwoliłoby, żeby większość ludzi na świecie przerzuciła się do oglądania filmów i seriali online tylko na platformach streamingowych.

Do najbardziej oczekiwanych filmów 2020 roku możemy na pewno zaliczyć takie filmy jak Tenet, Wonder Woman 1984, czy No Time do Die. Ja osobiście najbardziej czekam na ten ostatni, ale do mojej listy na pewno możemy dopisać film Mulan i kolejny sezon serialu Lucyfer. Zresztą nie znam osoby, która nie czekała by na piąty sezon tej właśnie produkcji. Tak więc poznaliście nowości i premiery filmowe, a także kilka powodów, przez które mamy takie opóźnienia.

najbardziej oczekiwane filmy 2020 roku

 

Kategorie
Udostępniono0