CDA Premium

admin 18 marca, 2020

CDA Premium, czyli płatna usługa VOD

Ci, którzy buszowali w Internecie na początku jego istnienia, doskonale znają serwis CDA do oglądania filmów i seriali online. Kiedy jeszcze nawet Netflixa, HBO GO i Amazon Prime nie było w planach, CDA cieszyło się ogromną popularnością wśród Polaków. Teraz to, co oferuje nam ten serwis już niestety nie zachwyca. Daje nam zdecydowanie mniej korzyści niż dobre 10 lat temu. Co się zmieniło i dlaczego zamiast na rozwój właściciele serwisu postawili na zniechęcenie klientów wysokimi opłatami i niekorzystną ofertą premium?

Serwis CDA – czy warto?

Nie ulega wątpliwości, że znana z nazwy platforma CDA daje nam dostęp do obfitego katalogu kilku tysięcy filmów, serialów i innych multimediów. W kwestii legalności to serwis ten bije zalukaj na szyję. Serwis posiada tylko licencjonowane tytuły, które są konsekwencją zawieranych umów CDA z popularnymi dystrybutorami takich jak np. Kino Świat, Media4Fun czy Kino Polska. Do bazy CDA cały czas dochodzą nowe pozycje filmów. Obecnie w katalogu jest już ich ponad 7 tysięcy. Tak bogate zasoby z pewnością bezustannie przyciągają nowych klientów, którzy kuszeni dobrą ofertą, wykupują dostęp premium do serwisu.

Czy usługa premium się opłaca?

Co gwarantuje nam wykupienie pakietu premium na platformie CDA? Abonenci usługi premium mogą cieszyć się przede wszystkim dostępem do większej ilości filmów, oglądaniem bez reklam, szybszym buforowaniem, a co najważniejsze oglądaniem bez dostępu do Internetu. Ponadto użytkownicy premium oglądają tytuły w dużo lepszej jakości HD bez względu na szybkość łącza internetowego i możliwe przeciążenie serwerów. W ostatnim czasie powstała także specjalna aplikacja, którą można zainstalować na telewizorze z modułem Smart TV np. na najnowszych telewizorach firmy SAMSUNG lub LG.

To zobaczysz w serwisie CDA

Jeśli w dalszym ciągu nie jesteś pewny, co do jakości usług oferowanych przez serwis CDA, to możesz wypróbować potencjał serwisu przez 14 dni za darmo. W każdym momencie możesz zrezygnować z usługi bez podawania przyczyny. Oprócz filmów pochodzących od wydawców, producentów i dystrybutorów, znajdziesz tutaj pozycje wrzucane przez społeczeństwo. W to wchodzą filmiki krótko i długometrażowe, których tematyka może być naprawdę różnorodna. W serwisie premium możesz zobaczyć nie tylko polskie filmy takie jak „Pitbull. Ostatni pies” czy „Planeta singli”, ale także filmy i seriale zagraniczne. W tym serwisie znajdziesz filmy w każdej możliwej kategorii tematycznej od Sci-Fi po obyczajowe i kryminalne.

Subskrypcja CDA

Koszt konta premium w serwisie CDA w porównaniu do pozostałych serwisów jest dość wysoki. Jeśli spojrzeć na to co relatywnie za tę cenę możemy oglądać. Usługa premium kosztuje 19,90 zł na miesiąc, co daje nam dostęp do mniejszej bazy niż oferuje nam Netflix czy inne, duże serwisy VOD. Kiedyś platforma wybijała się dzięki transmisji topowych filmów za darmo. Serwis skradł serca wielu polskich internautów. Od pewnego czasu pewne pozycje zostały usunięte, a serwis wprowadził usługę premium. Darmowych, konkretnych rzeczy nawet nie ma warto tutaj szukać. CDA w ostatnim okresie zmieniło swoją politykę działania, co bardzo niekorzystnie wpłynęło na prestiż tej platformy.

Kategorie
Udostępniono2
Komentowanie wyłączone.