DC: Krypton

DC: Krypton

Mar. 21, 2018
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 20, 2018
2Sezon 2 Jun. 12, 2019

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie oglądać serial Krypton online?

Istnieją pewne główne rewelacje o przerobieniu mitów na temat pochodzenia Supermana w Krypton. Ale ponieważ jest to pokaz podróży w czasie, podejrzewasz, że zostaną zresetowane mnóstwo przycisków. A producenci potwierdzili, że istnieje w „alternatywnej rzeczywistości” komiksu i wielkoformatowego DCU, więc fakt, że [zredagowany dla spoilerów] to Superman [zredagowany dla spoilerów] – lub że Kal-El pochodzi z linii Brytyjczycy – prawdopodobnie nie wyślą fal uderzeniowych przez fandom.

Krypton został opracowany przez Davida S Goyera, scenarzystę trylogii „Mroczny rycerz”, „Batman kontra Superman” i „Liga Sprawiedliwości”. Aczkolwiek przypomina bardziej poprzedni film „Demony Da Vinci”. Usytuowany w kryptońskim mieście Kandor, około 200 lat przed planowanym wysadzeniem planety..

Jako dziecko był świadkiem egzekucji dziadka za to, że ośmielił się zasugerować, że życie istnieje na innych planetach. Dom El został pozbawiony wszystkich praw i przywilejów. Czternaście lat później jest uwikłany w polityczne machinacje głównego intryganta. Mowa oczywiście o Daron-Vexie, który ma plany obalenia przywódcy religijnego Głosu Rao. Tymczasem Seg-El, który potajemnie spotyka się z Lytą-Zod. Jest to córka Primusa z kryptońskiej gildii wojskowej. Zmuszają go do zaaranżowanego małżeństwa z córką Darona-Vexa, Nyssą Vex.

Kryptonit pochodzi z kryptonu?

Nacisk na podróże w czasie również przeszkadza w budowaniu świata. Serial nazywa się Krypton, ale niewiele dowiadujemy się o kulturze lub społeczeństwie na nim. Co jest absolutnie niezbędne dla tej historii. Mimo to, jako prosta seria akcji, odwraca wystarczającą ilość puchu. Cameron Cuffe przynosi nieoczekiwany, samowystarczalny dowcip Seg-Elowi. Blake Ritson jest niesamowicie przerażający jak Big Bad Brainiac i są pewne dobre role dla kobiet. 

Shaun Sipos nigdy naprawdę nie ma szansy na rozwinięcie Adama Strange’a poza skąpym i irytującym, i praktycznie znika z serii po jego najbardziej intrygującym momencie. Projekt produkcji i efekty imponują, jeśli można zignorować straszną parę posągów w Fortecy Samotności (czy grają w koszykówkę?) I nadmierne poleganie na ponurych korytarzach. I są ukłon w stronę dość nieznanych zakątków wiedzy DC, które będą zadowolone fanów bez oszołomienia przypadkowych widzów. Krypton jeszcze nie wzbił się w górę, w górę i w tył, ale z potwierdzonym sezonem 2 może jeszcze wystartować.

Ciekawe twierdzenie

I właśnie wtedy, gdy pomyślałeś, że rzeczy nie mogą być bardziej zawiłe, facet z przyszłej Ziemi, Adam Strange (przytacza masę „Oooooh” od fanów DC Comics), pojawia się, mówiąc Seg-Elowi, że jego wnuk będzie największym bohaterem wszechświata , ale niektórzy supervillain planuje wytrzeć go z historii, zmieniając przeszłość …

Prawdopodobnie odgadłeś z tego zawiłego podsumowania, że głównym problemem Kryptona jest to, że serial przepełnia fabuła. Elementy podróży w czasie dają pisarzom szansę na sprowadzenie innej znanej postaci z mitologii Supermana w późniejszym sezonie, ale nie możesz pomóc poczuć, że to za dużo. W telewizji jest tak wiele czasu na podróżowanie, że nie ma już blasku znajomości doczesnych dylematów.

DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
DC: Krypton
Oryginalny tytuł Krypton
Ranking TMDb 6.7 74 głosów
Data premiery Mar. 21, 2018
Późniejsze premiery May. 23, 2018
Sezony 2
Odcinki 11
Czas trwania 45 minuty
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Niezwyciężony (Invincible)
1983
Titans
Loki
Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja
Gambit królowej
Lucyfer
Trzynaście powodów
Dziewczyny nad wyraz
Czarnobyl
Gra o Tron
The Right Stuff