Kruk

Kruk

Mar. 18, 2018
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 18, 2018
2Sezon 2 Jul. 09, 2021
3Sezon 3 Dec. 09, 2022

Twórca

Obsada

Video trailer

Opis

Czy po nieudanym drugim sezonie Belfra ten serial podbije nasze serca?

Maciej Pieprzyca po wielkim prokuratorze wraca do telewizji z jeszcze ciemniejszą i bardziej skomplikowaną historią. Twórcy i Canal + starają się zachować szczegóły fabuły w tajemnicy do końca, więc otworzę tylko jej brzeg, aby nie zepsuć zabawy. Adam Kruk (Michał Żurawski) jest obiecującym oficerem łódzkiej policji. Oglądaj cały serial Kruk. Szepty słychać po zmroku online CDA. Mężczyzna ma niezwykłe poczucie dedukcji. Widzi szczegóły, na które inni nie zwracają uwagi. Jednak codziennie zmaga się z traumą z dzieciństwa i uzależnieniem od środków przeciwbólowych. Jednak stara się normalnie funkcjonować, budować szczęśliwą rodzinę. Jego żona spodziewa się dziecka. Wszystko zaczyna się układać, ale nie na długo.

Znajomość Adama z dzieciństwa pojawia się w życiu Adama – Sławka (Cezary Łukaszewicz) iw pewnym sensie zmusza Kruka do powrotu do ojczyzny na Podlasiu, aby zrekompensować swoje dawne rachunki. Po raz kolejny Polacy pokazują, że świetnie sobie radzą z kryminalnymi historiami. Po pierwszych dwóch odcinkach wykorzystanych do narysowania większości wątków, Kruk rzucił kolejny bieg, nie oszczędzając ani emocji widzów, ani ich bohaterów. Nowi gracze zaczęli dołączać do gry, a do stołu dodawano więcej kart, dzięki czemu widzowie zaczęli powoli umieszczać wszystko na stosie i tworzyć teorie na temat kolejnych odcinków aż do wielkiego finału. Muszę przyznać, że twórcy umiejętności dawkowania napięcia opanowali świetnie.

Kruk. Szepty można usłyszeć po zmroku, różni się nawet od sposobu opowiadania historii przez Belfra (Serial Belfer) lub Watahę. Gdzie oglądać sezon 1 serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku CDA? Pieprzyca prowadzi go w dwóch kierunkach. Teraźniejszość przeplata się z przeszłością, wypełniając luki w historii. Co jakiś czas przed widzem ujawnia się więcej kart. Po prostu każdy z nich stawia więcej pytań niż odpowiedzi. Pierwszy odcinek jest rodzajem wprowadzenia bohaterów, ale nie marnuje czasu na ich prezentację. Wchodzimy w historię z rozmachem. Pieprzyca nie oszczędza bohaterów.

Gdzie oglądać serial Kruk. Szepty słychać po zmroku online CDA?

Im dalej Adam Kruk poszedł w swoje śledztwo, atmosfera w Białymstoku zaczęła gęstnieć, można ją było ciąć nożem, jak krakowskie powietrze rozmazane smogiem. Chociaż udało mi się ułożyć niektóre elementy układanki w środku sezonu, przyznałbym, że zakończenie zrobiło na mnie duże wrażenie. A wszystko to dzięki postaci głównego antagonisty, którego tożsamości nie chcę zdradzić. jeśli jeszcze nie sięgnąłeś po tę serię. Sceny, w których krok po kroku realizuje swoją zemstę, są wykonywane fenomenalnie, a przed nim wcielający się łuk czoła.

Przy każdej okazji sprawia im to ból. Już w pierwszych minutach dochodzi do morderstwa, które prawdopodobnie będzie główną osią fabuły. Kruk. Szepty słychać po zmroku dostępny online CDA. Tytuł Kruk będzie musiał rozwiązać swoją zagadkę. Tyle tylko, że po szczycie cofamy się w czasie o kilka miesięcy. Rozumiem, że reżyser chce powoli dozować napięcie za pomocą tej procedury.

Podoba mi się także zaangażowanie w rolę dowódcy białostockiej policji Andrzeja Zaborskiego. Nie wiem dlaczego, ale ten aktor doskonale do mnie pasuje w postaci stereotypowego oficera z Podlasia. Człowiek służący nie obywatelom, miejscowi baronowie lub proboszczowie. Mariusz Jakus wygląda świetnie jako prawa ręka dowódcy. Człowiek, dla którego mundur jest tylko środkiem do realizacji własnej działalności gospodarczej w mieście. Chroni go przed wszelką odpowiedzialnością.

Moim zdaniem Canal+ dało radę!

Miał coś z Normana Batesa z Psychosis Hitchock połączonego z George’em Harveyem z Nostalgia Angel Jackson. Większość wątków została starannie zamknięta w pierwszym sezonie, pozostawiając małą bramę do następnej. Serial Kruk. Szepty słychać po zmroku online CDA w jakości HD. Z jednej strony chciałbym znów zobaczyć Adama w akcji, ale z drugiej strony obawiam się, że twórcy, którzy odniosą sukces w drugim sezonie, zrobią coś à la Belfer, czego bym nie chciał.

Pierwsze dwa odcinki Kruk. Szepty słychać po zmroku, obiecując serię przestępczą na wysokim poziomie. Czują klimat skandynawskich produkcji charakteryzujących się ciemnym klimatem. Czy tak będzie, zobaczymy dopiero w szóstym, ostatnim odcinku, kiedy sprawdzimy, czy rozwiązanie głównej intrygi jest w stanie znieść napięcie, które zbudowały poprzednie odcinki. Wierzę, że Pieprzyca nas nie zawiedzie, a Canal + zmyje plamę, co było przeciętnym 2 sezonem Belfra.

Kruk
Kruk
Kruk
Kruk
Kruk
Kruk
Kruk
Oryginalny tytuł Kruk
Ranking TMDb 7.4 9 głosów
Data premiery Mar. 18, 2018
Późniejsze premiery Aug. 13, 2021
Sezony 3
Odcinki 13
Czas trwania 50 minuty
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Lucyfer
Chapelwaite
Niezwyciężony (Invincible)
Syrena
Rojst
Gotham
Szkoła dla elity
Stargirl
Billions
Gangs of London
Obi-Wan Kenobi
DC: Krypton