Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Sep. 24, 2013
Twoja ocena: 0
10 4 głosy

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Sep. 24, 2013
2Sezon 2 Sep. 23, 2014
3Sezon 3 Sep. 29, 2015
4Sezon 4 Sep. 20, 2016
5Sezon 5 Dec. 01, 2017
6Sezon 6 May. 10, 2019
7Sezon 7 May. 27, 2020

Twórca

Obsada

Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
Ming-Na Wen isMelinda May
Melinda May
Chloe Bennet isDaisy 'Skye' Johnson / Quake
Daisy 'Skye' Johnson / Quake
Jeff Ward isDeke Shaw
Deke Shaw
Natalia Córdova-Buckley isElena 'Yo-Yo' Rodriguez / Slingshot
Elena 'Yo-Yo' Rodriguez / Slingshot
Henry Simmons isAlphonso 'Mack' Mackenzie
Alphonso 'Mack' Mackenzie

Opis

Gdzie oglądać cały serial Agenci T.A.R.C.Z.Y. online?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. to wspaniały serial dla każdego fana universum. Rzeczy zmieniły się tego dnia, kiedy armia zmechanizowanych kosmitów przebiła się przez niebo i zaatakowała Nowy Jork. Tego dnia – przynajmniej w świecie Marvela, w którym mieszkają Mściciele – ludzie zdali sobie sprawę, że byli otoczeni przez niemal niezrozumiałe siły i moce, nad którymi my, zwykli śmiertelnicy, mamy bardzo małą kontrolę.

W odcinku Agenci T.A.R.C.Z.Y. S07E01 zamieszkują ten mniejszy świat wypełniony postaciami większymi niż życie – związki między niedoszłymi mścicielami a resztą nas. „Oznacza to, że jesteśmy linią między światem a dużo dziwniejszym światem” – mówi Agent Grant Ward w pierwszym sezonie. „Chronimy ludzi przed wiadomościami, których nie są gotowi usłyszeć. A kiedy nie możemy tego zrobić, zapewniamy im bezpieczeństwo”. Ale czasami ta linia staje się naprawdę bardzo cienka. Jeden z lepszych seriali, na podium zaraz obok the 100 online. Ale to chyba logiczne.

niezwykli Agenci 

Agent Ward – który okazał się potajemnie agentem złej orgii Hydry – jest teraz martwy i zniknął. Agencja sama się odbudowuje. Reżyser Phil Coulson, po dziwnym, przypominającym mścicieli zmartwychwstaniu, przekazał swoją wielką nagrodę – nawet gdy jego sobowtór nie powoduje końca kłopotów. Ale lojalna kadra agentów, których szkolił, teraz pod dowództwem Alphonso „Mack” MacKenzie, nadal walczy z dobrą walką i możesz się założyć, że nie przestaną walczyć o prawdę i sprawiedliwość, dopóki wszystkie nieszczęścia na świecie nie został oczyszczony. (Lub dopóki ABC nie anuluje pokazu, cokolwiek nastąpi wcześniej).

Jesteśmy teraz w szóstym sezonie Agents of S.H.I.E.L.D., a granica między światem a „dużo dziwniejszym światem” została całkowicie zatarta. Niektórzy agenci włóczą się po galaktyce, próbując uratować jednego z nich. Ci z powrotem na ziemi mają do czynienia z złoczyńcami używającymi dziwnych, zmieniających rzeczywistość tuneli osnowy do inwazji na Ziemię.

Chcesz dziwniej? Mimo, że szósty sezon zadebiutował zaledwie kilka tygodni po Avengers: Koniec Gry – i mimo że piąty sezon wspomniał o jego wielkim złym złoczyńcy, Thanos (i linia czasu wydawała się być zgodna z Avengers: Infinity War) – ten sezon wydaje się być najlepiej zignorować „Snap”. Nikt w zespole nie zniknął w prochu. Wygląda na to, że świat nie znajduje się w stanie żalu, jak można by się spodziewać. Nie ma śladu masywnego kataklizmu Thanosa.

Ciekawy serial Marvela

Po kilku sezonach pokazu pasujących do wszechświata Marvel Cinematic, wydaje się, że ten sezon mógł wskoczyć do własnej alternatywnej rzeczywistości. („Oczywiście, podróże w czasie były ważnym elementem sezonu 5, a weterynarze Endgame wiedzą, że podróże w czasie mogą być naprawdę trudne. Dużo trudniejsze niż w Back to the Future.)

Opowieści o superbohaterach okazały się skutecznym kanałem do zadawania głębokich pytań. Czym jest dobro i zło? Co czyni nas heroicznymi? Co czyni nas ludźmi? A ponieważ Agenci są pomysłodawcami reżysera Avengers, Jossa Whedona (znanego również z tego, że dokonał poważnego sondowania tematycznego z telewizyjnym Buffy: Postrach wampirów), ten program próbuje pójść w ich ślady. Zupełnie podobnie jak inne seriale online

Mimo całej tej obietnicy agenci mają spore problemy. Ci agenci mogą robić pewne pozytywne rzeczy, a ich otoczenie stawało się coraz ciemniejsze. Ich historia jest z natury brutalna – pełna walk i strzelanin, a czasem groteskowych trupów. Podwójnie naładowani seksualnie entuzjaści mogą latać więcej niż superbohaterowie. I wulgarny język może być problemem. Agenci tarczy to serial online idealny. dokłada wszelkich starań, aby robić właściwe rzeczy, a to jest ważne. Ale podobnie jak sama agencja, program telewizyjny został zinfiltrowany przez kilka nikczemnych elementów.

Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Oryginalny tytuł Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Ranking TMDb 7.5 2,769 głosów
Data premiery Sep. 24, 2013
Późniejsze premiery Aug. 12, 2020
Sezony 7
Odcinki 136
Czas trwania 43 minuty
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Miłość, śmierć i roboty
W głębi lasu
The Crown
The Falcon and the Winter Soldier
The 100
Euforia
Good Omens
Żmijowisko
Snowpiercer
Niezwyciężony (Invincible)
Chilling Adventures of Sabrina
Dziewczyny nad wyraz