Miasto na wzgórzu

Miasto na wzgórzu

Jun. 16, 2019
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jun. 16, 2019

Twórca

Obsada

Kevin Bacon isJackie Rohr
Jackie Rohr
Aldis Hodge isDecourcy Ward
Decourcy Ward
Jonathan Tucker isFrankie Ryan
Frankie Ryan
Mark O'Brien isJimmy Ryan
Jimmy Ryan
Jill Hennessy isJenny Rohr
Jenny Rohr
Lauren E. Banks isSiobhan Quays
Siobhan Quays

Opis

Kolejna produkcja dostępna na HBO GO

Boston wylewa się z „Miasta na Wzgórzu” jak kubek gorącej zupy z małży w niedogotowanej misce z chlebem. Postacie nie noszą czapek Red Sox ani koszulek Celtics. Śpią w cięciach w szkole średniej w Charlestown, 10 lat po ukończeniu studiów. Irlandzki katolicyzm przenika nie tylko skorumpowane sumienia winnych gliniarzy, ale i chorobliwe poczucie humoru miasta. Pokoje dzienne są ciemne jak masa 5 metrów. Zimne włosie przechodzi przez deski podłogowe każdego trzyosobowego piętra. Daleko od ujednoliconej interpretacji upuszczonych R i twardych, Ponieważ mieszanka bałaganiarskich dźwięków samogłoski tworzy kakofonię przekleństw i sarkazmu. Przysiągłbyś, że zostałeś przetransportowany do Ogrodu podczas meczu Finałów Pucharu Stanleya Bruinsa. Oglądaj serial Miasto na wzgórzu online cda.

To napomnienie przypisane Coco Chanel o wyłączeniu jednej rzeczy przed wyjściem z domu przyszło na myśl w pierwszych minutach „City on a Hill”. Oczywiście, linia jest banałem. W jakiś sposób mniej wytarta niż policjant z Bostonu estetyka, który przenika nowy dramat Showtime. Jest to program, który nie ma szans, nawet na rzut oka, aby przypomnieć widzom dokładnie, gdzie jest ustawiony. Na pogrzebie postać agenta FBI Kevina Bacona pociesza wdowę, że jej mąż był „jak Jack Kennedy”. Chwilę później, w konfrontacji z żałobnikami, których obiecał zapłacić, jeśli się pojawią, zauważa: „Zapomniałeś, w jakim stanie żyjesz, kolego? To jest Massachusetts – podatek jest dziwką. ”Gdzie indziej, przyjaciel monologuje, że Jackie Rohr Bacon’a jest„ klasycznym dupkiem bostońskim.

Gdzie oglądać serial Miasto na wzgórzu online?

Od czasu w tym mieście, kiedy rzeczy były tak podekscytowane, że gdybyście poszli do kościoła w niedzielę, uważane za uzasadnione. To stwierdzenie, które niezręcznie poprzedzone jest przez jednego mieszkańca miasta. Mówi on innemu mieszkańcowi, że nazwa miejsca, w którym oboje mieszkają, w rzeczywistości próbuje zwrócić uwagę na Boston. Oprócz faktu, że istnieje. W tym czasie jednak widzom można wybaczyć strojenie.

Te szczegóły są niezwykłe. Pochodzą od rodowitych Bostończyków. Takich jak producenci wykonawczy Matt Damon, Ben Affleck, twórca Chuck MacLean, i innych gwiazd. Co więcej, popierają solidny dramat policjanta, który chce dobrze się bawić. Bada on surowe realia przeszłości i teraźniejszości, w tym rasizm, niewłaściwe postępowanie policji i wątpliwy system sądownictwa karnego. I choć atmosfera jest jednym z najbardziej imponujących atrybutów serii Showtime, to dbałość o szczegóły niesie ze sobą kolejny pokaz o potwornym białym człowieku u władzy i wszystkich jego brzydkich niedociągnięciach.

A gdzie obejrzeć cały sezon 1 Miasto na wzgórzu z lektorem lub napisami pl?

Po wykonaniu tak wielu drobnych szczegółów może cię zaskoczyć, że „Miasto na wzgórzu” nie zostało odtworzone z archiwalnego materiału filmowego. Ustawiony na początku lat 90-tych. Kiedy Boston, Massachusetts naprawdę był pełen korupcji. MacLean i showrunner Tom Fontana wzniecają opowieść o gliniarzach i rabusiach, aby zilustrować, jak miasto wyrwało się z bagna, oczyściło się i stało się świetlistym światłem egzekwowanie prawa do końca dekady. To, co zaczęło się od żartu wywodzącego się z JFK, a nie z pism świętych, wkrótce stanie się rzeczywistością: Boston byłby wzorem zaufania i odpowiedzialności za inne miasta – miasto na wzgórzu.

Istnieje wiele powodów, dla których stosunkowo małe miasto w USA stało się sceną dla kryminałów na ekranie od Rzeki Tajemnic do Infiltracji. Niektóre z nich są warte zachodu (historia segregacji miasta sprawia, że ​​jest to bardzo interesujące laboratorium pomysłów sprawiedliwość), niektóre mniej przekonujące (akcenty bostońskie brzmią śmiesznie dla nie-miejscowych; wielu kreatywnych ludzi ma tam swoje korzenie i wciąż się na nich trzyma). Obie strony tego równania wchodzą w grę w „Miasto na wzgórzu”.

Wejdź do scenarzystów, którzy skubią i ukrywają prawdziwą historię: Miejskie sprzątanie poprzedzające Cud w Bostonie rozpoczęło się od dwóch mężczyzn, zamiast garstki: agent FBI Jackie Rohr (Kevin Bacon) i zastępca prokuratora okręgowego Decourcy Ward (Aldis Hodge) . Obaj mężczyźni noszą tajemnicze historie – Jackie opowiada o tym, jak jego matka spaliła ich dom z dzieciństwa, Decourcy kłamie, że jest wykorzystywany przez ojca – ale prawnik jest nieapetycznie skorumpowany, a prawnik jest niezaprzeczalnie pryncypialny. Nie powinny pasować do siebie, a na początku nie. Ale pod koniec pilotowania nie jest to spoiler ujawniający, że dwaj mężczyźni spotykają się, by służyć dobru długoterminowemu.

Miasto na wzgórzu
Miasto na wzgórzu
Miasto na wzgórzu
Oryginalny tytuł City on a Hill
Ranking TMDb 7 3 głosów
Data premiery Jun. 16, 2019
Późniejsze premiery Jun. 23, 2019
Sezony 1
Odcinki 7
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gomorra – La serie
The Good Doctor
The Walking Dead / Żywe Trupy
Ślepnąc od świateł
Gambit królowej
Lucyfer
Nierealne (The Nevers)
iCarly
Ragnarok
Bastion (The Stand)
For All Mankind
American Horror Story