Pearson

Pearson

Jul. 17, 2019
Twoja ocena: 0
2 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 17, 2019

Twórca

Obsada

Gina Torres isJessica Pearson
Jessica Pearson
Simon Kassianides isNick D'Amato
Nick D'Amato
Morgan Spector isBobby Novak
Bobby Novak
Chantel Riley isAngela Cook
Angela Cook
Isabel Arraiza isYoli Castillo
Yoli Castillo
Eli Goree isDerrick Mayes
Derrick Mayes

Opis

No to czas na Pearson

Spin-off USA Networks Suits przyjął znaną nazwę dla swojego pseudonimu. Tytuł nadchodzącego odgałęzienia Giny Torres jest oficjalnie nazwany Pearson. Serial został ujawniony w czwartek.

Tytuł spektaklu jest oczywiście odniesieniem do głównej bohaterki. Byłej prawniczki Jessiki Pearson, która przeniosła się z Nowego Jorku do Chicago. Przeniosła aby wejść do brudnego świata polityki. Przeczytaj dokładnie podsumowanie programu TVLine na temat backdoora pilotażowego, który został wyemitowany w ramach finału Sezonu 7 Suitsów.

Do nowej serii Torresa dołączają Morgan Spector (Homeland) jako burmistrz Bobby Golec. Dołącza także Simon Kassianides (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) jako policjant i kierowca burmistrza. Obaj zostali przedstawieni widzom w pilotażowym trailerze. W skład zespołu wchodzi także Bethany Joy Lenz (One Tree Hill) jako ambitna prawniczka. Wiemy także o Keri Allen – Rebecca Rittenhouse. Odegrała pierwotnie rolę w pilotażu. Chantel Riley (Wynnona Earp) jako kuzynka Jessiki. Isabel Arraiza (The Oath) jako asystent Yoli i Eli Goree (Ballers) jako sekretarz prasowy burmistrza Derrick.

Gdzie oglądać serial Perason sezon 1 online CDA?

Zapytany o moralny kompas Jessiki podczas rozpętania w tym skorumpowanym nowym świecie, Korsh, Arkin, Torres podkreślił, że tak, Jessica jest nadal zabójcą, ale nie należy oczekiwać, że wyłoni się jako antybohater. Zawsze będziesz po jej stronie – obiecał Korsh. Możesz nie lubić wyborów, które podejmuje, ale zawsze będziesz nią zafascynowany.

Kiedy Jessica opuściła Pearson Specter Litt, zainspirowała ją jej praca pro bono. Pragnie wrócić do sedna, dlaczego w pierwszej kolejności została prawnikiem. Teraz w Chicago Jessica pozbawiona jest licencji i często znajduje się za kulisami tego wszystkiego. Według Torresa, widzowie mogą się spodziewać w pełni rozwiniętej kobiety i tego, co kosztuje ją bycie na szczycie swojej gry. Zawsze służyła firmie, ale teraz jest w służbie własnego życia. Jak to będzie wyglądać? Zobaczymy już wkrótce.

Musi pasować do swojej „rodziny pracującej” i swojej prawdziwej rodziny. W serialu Suits Jessica była szefem, ale teraz jest rybą bez wody. Stara się również połączyć z rodziną z Chicago, w tym z jej kuzynką Angelą (Riley), która jest podejrzliwa wobec nagłego altruizmu Jessiki. Jessica musi zarabiać na swoją rodzinę. To są zupełnie inni ludzie. To zupełnie inny świat. Ona ich nie zna. Nie znają jej. Nie wiedzą, czy mi ufają. Torres potwierdził również, że Jeff Malone (DB Woodside) wciąż jest chłopakiem Jessiki, kiedy zabieramy ich z Chicago.

Zawsze modna Jessica

Oczywiście, jej wygląd może być bardziej stonowany, aby pasował do nowego otoczenia (jak ujął to Korsh, Jessica przechodzi ze świata „wysokiego prawa korporacyjnego na parterową politykę Chicago” – a klimat tego show będzie odzwierciedlają to), ale Jessica wciąż jest Jessicą. Projektantka kostiumów Jolie Andreatta rozwija wygląd Jessiki dla Windy City i możesz oczekiwać, że będzie fantastyczny – lub jak ujął to Riley, widzowie będą chcieli każdego ubrania Jessiki! Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają…

Pearson
Oryginalny tytuł Pearson
Data premiery Jul. 17, 2019
Sezony 1
Odcinki 1
Average Duration 43 minutes
Udostępniono5

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

DC: Krypton
For All Mankind
Wataha
Dziewczyny nad wyraz
Suits (W Garniturach)
Shadowhunters
Kraina Lovecrafta
Pakt
The Walking Dead / Żywe Trupy
Mindhunter
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Żmijowisko
×
Życzymy miłego seansu!