Super Dragon Ball Heroes

Super Dragon Ball Heroes

Jul. 01, 2018
Twoja ocena: 0
7.3 3 głosy

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 01, 2018

Twórca

Obsada

Masako Nozawa isSon Goku / Xeno (voice)
Son Goku / Xeno (voice)
Ryou Horikawa isVegeta (voice)
Vegeta (voice)
Takeshi Kusao isFuture Trunks (voice)
Future Trunks (voice)
Eiko Yamada isMai (voice)
Mai (voice)
Ryusei Nakao isCooler (voice)
Cooler (voice)
Rikiya Koyama isThe Evil Saiyan (voice)
The Evil Saiyan (voice)

Opis

Serial, który promuje grę!

Czym jest Super Dragon Ball Heroes online? Cóż, jest wiele rzeczy. Jest to gra karciana oparta na serii Dragon Ball Super, która zawiera mnóstwo scenariuszy „co jeśli?” I prawie postaci w stylu fan-fiction. Jest to gra zręcznościowa w japońskich arkadach, która wykorzystuje rzeczywiste karty fizyczne jako elementy do gry. To anime oparte na grze karcianej, która ożywia wszystkie te cudowne postacie „co jeśli?”. Teraz jest to RPG oparty na tych wszystkich rzeczach, które pojawiły się na konsolach i komputerach.

Jeden mecz, w tym rozpoczęcie i zakończenie, zwykle trwa tylko od pięciu do ośmiu minut. Wciąż jednak czuje się jak wieczność ze zbyt wielu złych powodów. Na początek gra zatrzyma się na około sekundę, aby ogłosić każdą specjalną umiejętność, która jest aktywna w rundzie walki, i zazwyczaj jest wiele aktywnych zdolności. Gdy połączysz to z obfitością wymaganych mini-gier opisanych powyżej, sprawia to, że gra jest bardzo ekstrawagancka, nawet jeśli wszystkie postacie walą się nawzajem i wysadzają w powietrze.

Ale co jest nieskończenie gorsze w grze Super Dragon Ball Heroes: World Mission, to nie wymaga żadnej konkretnej myśli. Prawidłową „strategią” do wygrania każdego pojedynczego meczu jest wybranie siedmiu najpotężniejszych kart, które posiadasz (być może wprowadzając wyjątki w celu włączenia kart, które dobrze się łączą) i sprawienie, aby atakowały wszystkie naraz w pierwszej lub drugiej rundzie. Użyłem dosłownie tej samej strategii – i często tych samych dokładnych kart – aby wygrać każdy mecz. Przechodzenie przez te same ruchy w ten sam sposób, aby wygrać dziesiątki meczów, było jednym z najbardziej odrażających przeżyć w moim życiu.

Gdzie oglądać Super Dragon Ball Heroes online?

Super Dragon Ball Heroes: World Mission oferuje zestaw trybów gry, ale często są one tak samo uparte, jak karta walcząca sama. Na przykład tryb fabularny ciągnie się na zawsze, ponieważ jest tak wiele bitew, które nie grają inaczej niż przed nimi. Sama historia jest podobnie nonsensem fan fiction: główny bohater mieszka w świecie, w którym Dragon Ball jest tylko grą wideo, z wyjątkiem tego, że prawdziwy świat Dragon Ball krzyżuje się z tym, a spustoszenie powstaje, gdy nieistotne nowe postacie łączą się z takie jak Trunks i Goku. Poza momentami, w których pojawiają się zabawne i niemądre postacie nie-kanoniczne, w tej opowieści jest bardzo niewiele. To samo można powiedzieć o trybie Arcade.

Nawet sklepy w grze są źle pomyślane. Większość rzeczy, które można kupić (np. Akcesoria, które zasilają karty w niektórych trybach gry) są astronomicznie drogie bez powodu, zachęcając do nadziei, że odblokujesz je w zamian za zwycięskie mecze. Tymczasem same karty nie można nawet kupić; można je uzyskać tylko poprzez loterię z biletów zdobytych przez wygrane mecze.

Dragon Ball zawsze w naszych sercach

Jedną z rzeczy, którą tragicznie robi Super Dragon Ball Heroes, jest tryb tworzenia karty. W ramach ograniczeń numerycznych możesz tworzyć własne karty, przypisując ich statystyki, zdolności i sztukę. Możesz robić naprawdę fajne i atrakcyjne karty, zakładając, że miałeś szczęście zdobyć ładną sztukę w meczach. Możesz także tworzyć własne misje, które są równoznaczne z zebraniem drużyny przeciwnej, przypisaniem warunków wygranej i przesłaniem jej online. To też jest zabawne w jakiś dziwny sposób. Ale to tragiczne, ponieważ te tryby zabawy wspierają rozgrywkę, która wcale nie jest interesująca.

Porozmawiajmy o akcji. Zasady Dragon Ball Heroes są dość proste, jeśli chodzi o gry karciane. Masz talię siedmiu kart, z których każda wzywa innego bohatera na pole bitwy. Na polu bitwy znajdują się cztery strefy, strefa odpoczynku i trzy strefy ataku o rosnącej sile. W każdej turze manewrujesz kartami na polu bitwy, aby zaatakować przeciwnika. Umieszczenie ich w strefie ataku na wyższym poziomie zwiększa poziom mocy i obrażeń, ale także wyczerpuje wytrzymałość karty. Utrzymywanie ich z powrotem powoduje wyczerpanie wytrzymałości i umieszczenie ich w strefie odpoczynku, dzięki czemu zwiększa się wytrzymałość, ale sprawia, że otrzymujesz jeszcze większe obrażenia.

Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes
Super Dragon Ball Heroes
Oryginalny tytuł Super Dragon Ball Heroes
Ranking TMDb 6 9 głosów
Data premiery Jul. 01, 2018
Późniejsze premiery Jan. 10, 2019
Sezony 1
Odcinki 25
Czas trwania 10 minuty
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Walker
Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.
Loki
The Walking Dead / Żywe Trupy
Titans
DC: Krypton
The Falcon and the Winter Soldier
WandaVision
Koło czasu
Wikingowie: Walhalla
DC: Black Lightning