Szadź

Szadź

Apr. 30, 2020
Twoja ocena: 1
5.5 6 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Apr. 30, 2020
2Sezon 2 May. 11, 2021

Twórca

Twórca

Obsada

Aleksandra Popławska isAgnieszka Polkowska
Agnieszka Polkowska
Maciej Stuhr isPiotr Wolnicki
Piotr Wolnicki
Mirosław Zbrojewicz isWłodzimierz Suzin
Włodzimierz Suzin
Cezary Łukaszewicz isWojciech Błaszak
Wojciech Błaszak
Bartosz Gelner isTomasz Mrówiec
Tomasz Mrówiec
Anna Cieślak isMonika Wolnicka
Monika Wolnicka

Video trailer

Opis

Serial Szadź tylko online

Paleta polskich kryminalnych wbrew pozorom nie należy do najbiedniejszych. Chcąc obejrzeć coś polskiego i na dobrym poziomie to jesteśmy w stanie na coś się zdecydować. Nie ma niestety znów tych seriali na tyle dużo, aby móc ciągle i bez przerwy coś ciekawego oglądać. Serwis VOD spod skrzydła TVN w ostatnim czasie wydał nowy serial z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W sytuacji covidowej, kiedy wszyscy już wszystko obejrzeli, na platformie playera pojawił się nowy serial Szadź. Serial ten opowiada historię seryjnego mordercy oraz Pani komisarz, która za wszelką cenę próbuje go wytropić. Kolejnym polskim serialem wartym uwagi jest serial Mały Zgon. Tym razem to produkcja od Canal+.

Szadź – streszczenie fabuły

Na peryferiach miasta Opola w brutalny sposób ktoś pozbawia życia młodą dziewczynę. Dochodzenie prowadzone przez spektakularną Panią komisarz wykazuje, że obecna ofiara to tylko jedna z wielu pokrzywdzonych przez psychicznego mordercę. Na brutalność tych czynów wskazują okoliczności: porwanie, obcinanie kończyn czy pozostawienie w lesie. Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska, która próbuje połączyć fakty. Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Liczne retrospekcje w serialu pokazują, że jej związki z poszukiwanym są silniejsze niż się mogło wydawać. Czy zdoła dotrzeć do mordercy, zanim ten wybierze kolejną ofiarę? W 8 odcinkach serialu Szadź online wyjaśni się wszystko.

Czy konto premium się opłaca?

To, co najczęściej robią ludzie w okresie epidemii to właśnie wysiadują długie godziny przed ekranem oglądając filmy i seriale online. Sytuację mamy niestety taką, że teraz każdy szuka złotówki. Dlatego też Szadź to serial dostępny tylko na platformie player i tylko dla subskrybentów. Mówiąc krótko: aby go obejrzeć, należy wykupić abonament. Nie ma jednak co rozpaczać, ponieważ wykupienie konta premium kosztuje tylko 5 zł, a można cieszyć się nowościami przez cały miesiąc. Jeśli chodzi o tę nową pozycję kryminalną to uważam, że naprawdę warto poświęcić te drobne pieniądze na wykupienie konta. W serwisie cdaflix.eu można zobaczyć gdzie dostępna jest dana produkcja. Tym bardziej, że w player.pl możesz oglądać także w 4K, co zdecydowanie umila oglądanie.

Szadź
Oryginalny tytuł Szadź
Data premiery Apr. 30, 2020
Późniejsze premiery May. 28, 2020
Sezony 1
Odcinki 7
Udostępniono13

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kruk. Szepty słychać po zmroku
Dark
Narcos: Meksyk
Gomorra – La serie
Klangor
Żywioły Saszy – Ogień
Dexter: New Blood
Wataha
1983
Fargo
Pakt
Gotham