The 100

The 100

Mar. 19, 2014
Twoja ocena: 10
10 2 głosy

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Mar. 19, 2014
2Sezon 2 Oct. 22, 2014
3Sezon 3 Jan. 21, 2016
4Sezon 4 Feb. 01, 2017
5Sezon 5 Apr. 24, 2018
10
6Sezon 6 Apr. 30, 2019
7Sezon 7 May. 20, 2020
5.5

Twórca

Obsada

Marie Avgeropoulos isOctavia Blake
Octavia Blake
Henry Ian Cusick isCouncilman Marcus Kane
Councilman Marcus Kane
Isaiah Washington isChancellor Thelonious Jaha
Chancellor Thelonious Jaha
Richard Harmon isJohn Murphy
John Murphy
Eliza Taylor isClarke Griffin
Clarke Griffin
Bob Morley isBellamy Blake
Bellamy Blake
Lindsey Morgan isRaven Reyes
Raven Reyes
Paige Turco isCouncilwoman Dr. Abigail Griffin
Councilwoman Dr. Abigail Griffin

Opis

Gdzie oglądać cały serial The 100 online?

Jest na nieznanym terytorium. Jest kimś, kto jest po prostu szeroko otwarty i jak długo może pozostać niewinny Mówi Rothenberg. Wymknął się w pewnym momencie i wysłał go do ogona, który ostatecznie doprowadził do oświecenia. Cóż, oto postać, która jest bardzo podobna, a teraz jest na świecie, która jej doświadcza, a nie wszystko będzie przyjemne. Ale, oczywiście, postacie z bagażem poszły spać 125 lat temu, nie zniknęły też, gdy były w zastoju.

Clarke najwyraźniej wciąż musi radzić sobie z wyborami dokonanymi w stosunku do reszty w poprzednim sezonie. Chciałaby wrócić i robić różne rzeczy, ale nie może. Prawda jest taka, że wszystko już zrobili. Aczkolwiek w 7 sezonie zaskoczyli wszystkich. Ostatecznie może to ułatwić im wszystkim przekazanie jej przepustki, ale to zajmie trochę czasu, aby tak się stało.

Kosmos czy Ziemia?

Podczas gdy Rothenberg mówi: Bellamy pomoże w uzdrowieniu niektórych z tych relacji. Będzie musiał on stawić czoła własnemu konfliktowi ze swoją siostrą Octavią (Marie Avgeropoulos), która chce go zabić. Czuje on niechęć do osoby, jaką się stała. Octavia w tej chwili jest zagubiona. Musi nad sobą pracować. Trochę czasu minie, zanim będzie mógł ją zaakceptować. On musi pozwolić jej odejść, a nie sprawić, by Octavia była przedmiotem jego całego życia. Tak jak była od czasu, gdy została umieszczona w jego ręce jako niemowlę, gdy miał siedem lat.

Najważniejsze jest jednak to, że jako bohaterowie, którzy nieustannie wylądują na ziemi innych ludzi. Częścią ich podróży w tym sezonie jest wreszcie uświadomienie sobie, że są zagrożeniem na wiele sposobów. To nowe miejsce jest zupełnie inne niż miejsce, które opuścili. Czy więc nie mogą go zniszczyć? Miejmy nadzieję. Nie ma czasu na dekompresję z tej długiej drzemki, ponieważ bohaterowie i publiczność zostają zepchnięci z powrotem w głąb rzeczy. Ale z tego wynika obietnica sezonu refleksyjnego, przynajmniej na krótką metę.

Zostało ich tylko 100

Zmiana może być nawet konieczna w tej chwili, ponieważ na Ziemi nic się nie zmieniło. Ostatecznie wysadzili ją w powietrze. Praca nad tymi błędami może być kluczem do lepszego działania. Pomiędzy praktyczną podróżą na nową planetę a pełnym akcji wprowadzeniem do niebezpieczeństw, z jakimi borykają się bohaterowie, Sezon 6 kształtuje się w intrygach, element zaskoczenia i prawdopodobnie wraca do korzeni, które działały w poprzednich sezonach.

Jest coś, co można powiedzieć o tej nostalgii, która towarzyszy postaciom przybywającym na nową planetę, ale jeszcze lepsze jest to, że ich doświadczenia przed nimi pomagają im, więc nie popadają w fałszywe poczucie bezpieczeństwa po raz kolejny. Kiedy ostatni raz opuściliśmy wystawę, Monty i Harper umieścili wszystkich w kriosleepie, ale nie zasnęli, więc 125 lat później ich przyjaciele mogli przeżyć na nowej planecie.

Bohaterowie serialu

Ich syn Jordan obudził Bellamy’ego i Clarke’a, aby najpierw przekazali im wiadomości, a tym razem opuścili je z ciężarem robienia tego lepiej. Nie tylko dla siebie, ale w pamięci Monty’ego i Harpera. W tym samym czasie mieli teraz w swoim życiu nową osobę do opieki, a Jordan reprezentował niewinność i poczucie zielonej nadziei. Nacisk wywierany jest na bohaterów serialu, z których wszyscy muszą najpierw zostać obudzeni, aby zrobić lepiej niż przedtem. Nie mogą zrujnować wszystkiego wokół siebie, a ten sezon zaczyna się bardzo głośno od tej wiadomości.

The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
The 100
Oryginalny tytuł The 100
Ranking TMDb 6.5 1,459 głosów
Data premiery Mar. 19, 2014
Późniejsze premiery Aug. 07, 2018
Sezony 6
Odcinki 84
Czas trwania 43 minuty
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dzień trzeci
Miasto na wzgórzu
Gwiezdne Wojny: Parszywa zgraja
Kruk. Szepty słychać po zmroku
The Walking Dead: World Beyond
The Crown
The Mandalorian
Loki
Gomorra – La serie
The Falcon and the Winter Soldier
Ragnarok
Rojst