To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!
The Mandalorian

The Mandalorian

Nov. 12, 2019
Twoja ocena: 0
8.3 21 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Nov. 12, 2019
8.6
2Sezon 2 Oct. 30, 2020
5

Opis

Nadszedł czas na pierwszy taki serial

Gwiezdne wojny to jedna z największych serii filmowych Hollywood. Nadchodzący serial Jona Favreaua Mandalorian może stać się hitem. Serial dla Disney + szybko wypełnił swoją obsadę, a Pedro Pascal jest głównym aktorem. The Mandalorian sezon 1 rozpocznie się wraz z premierą nowej platformy VOD w listopadzie. Pod koniec października, tuż przed premierą drugiego zwiastuna The Mandalorian, oficjalne konto Star Wars na Twitterze ujawniło pięć kolejnych plakatów. Plakatów, z których każdy koncentruje się na konkretnym członku obsady The Mandalorian. Od IG-11 po samego Mandaloriana, obsada jest skompletowana.

Mandalorian zadebiutuje 12 listopada 2019 roku. Będzie on dostępny wyłącznie w Disney +. To nowa usługa streamingowa od Disneya. Jak po raz pierwszy donosi fanowska strona What’s On Disney Plus, drugi odcinek będzie dostępny w następny piątek, 15 listopada. Stamtąd pozostałe sześć odcinków będzie nadawane w każdy piątek do końca grudnia na Disney +. Jedyny wyjątek to będzie odcinek 7, który zadebiutuje w środę, 18 grudnia. Zrobili taki zabieg dlatego, żeby pozostawić weekend wszystkim fanom do obejrzenia Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Disney pokaże nam nowe oblicze Gwiezdnych Wojen

Disney + debiutuje również w Ameryce Północnej, 12 listopada. Udostępni fanom telewizji i filmów wszelkiego rodzaju treści skoncentrowane na Gwiezdnych wojnach, superbohaterach Marvela, klasycznych seriach Disneya, Simpsonach i innych. Subskrypcja Disney + będzie tam kosztować 7 dolarów miesięcznie lub 70 dolarów, jeśli zapłacisz za cały rok z góry.

Seria Gwiezdnych wojen nie ma żadnych niedawnych poprzedników w kinie telewizyjnym na żywo. Natomiast inna kluczowa seria Disneya, czyli Marvel Cinematic Universe, ma mnóstwo. Pomimo tego, że ich filmowi partnerzy zarabiają wszystkie pieniądze na świecie, wiele projektów telewizyjnych MCU, takich jak Jessica Jones, było wyraźnie ograniczonych ze względu na budżet. Wcześniejsze wywiady z decydentami Disney + sugerowały, że flagowe programy usługi przesyłania strumieniowego nie zmniejszą budżetu. Chce zobaczyć te fantastyczne produkcje.

Gdzie oglądać serial The Mandalorian online?

Podczas gdy zagorzali fani Gwiezdnych wojen po raz pierwszy spojrzeli na The Mandalorian w kwietniu podczas Star Wars Celebration 2019, materiał nie został udostępniony publicznie. Teraz, cztery miesiące później, reszta z nas zobaczy wszystko. Pierwszy zwiastun serialu Mandalorian zadebiutował w sierpniu 2019 roku. I oferuje bardzo napięte spojrzenie na mroczną i szorstką przygodę Gwiezdnych Wojen.

Nie ma wielu aktualnych programów, które mogą pochwalić się olśniewającym budżetem i prezentacją Gry o tron od HBO, ale Mandalorian wygląda, jakby mógł wypełnić tę lukę. Jeśli inne flagowe ekskluzywne produkty Disney +, takie jak The Falcon and the Winter Soldier, serial Loki i przyszłe serie Gwiezdnych wojen”, będą miały równie imponujące wartości produkcyjne, Disney + może stać się najlepszą platformą na świecie. Zresztą można stwierdzić to po wszystkim. Disney jest po prostu gigantem, który będzie chciał zdobyć to pierwsze miejsce.

The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
The Mandalorian
Oryginalny tytuł The Mandalorian
Data premiery Nov. 12, 2019
Sezony 1
Odcinki 2
Udostępniono56

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Chilling Adventures of Sabrina
Amerykańscy Bogowie
The Walking Dead: World Beyond
Dark
Wychowane przez wilki
Opowieść podręcznej
DC: Black Lightning
For All Mankind
Superman & Lois
Przeznaczenie: Saga Winx
DC: Krypton
Marvel: Agenci T.A.R.C.Z.Y.