Ujarani

Ujarani

Jul. 26, 2016
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jul. 26, 2016

Twórca

Obsada

Opis

Gdzie oglądać serial Ujarani online?

Serial Ujarani online podbił serca fanów nie tylko w Wilekiej Brytanii. Zrobił to na całym świecie. W serialu występują tacy aktorzy jak Danny Kirrane jako Morfeusz. Jego prawdziwe nazwisko to Paul. To marzyciel, który mieszka w małej wiosce Neston Berry i prowadzi wraz z siostrą Sarah (Rose Reynolds) sklep z bongami. Co to bongo to z pewnością wiecie. Wynajmują przestrzeń swojej przyjaciółce i tatuażystce Alison (Gwyneth Keyworth), która jest także sympatią Morfeusza. Zresztą wszystko zobaczycie w Ujarani sezon 1. Grupę uzupełnia Kent (Dylan Edwards), nieudany DJ. Od razu wiadomo, że czuje coś do Sary.

Ujarani to brytyjska seria komediowa, która miała swoją premierę na E4. Kentowi nie udało mu się zostać DJ-em z Bristolu. Dlatego Kent wraca do wioski Neston Berry. Wraca do grypu swoich szkolnych przyjaciół. Te grupę już wymieniliśmy wyżej. To oczywiście Morfeusz, jego siostra Sarah i Alison. W serialu występuje piąty członek obsady, czyli Sean Bean. Wystąpił pierwszy raz w swojej pierwszej głównej roli komediowej. To taki, jako przewodnik duchowy Morfeusza. Można z tego wywnioskować, że jest wielkim fanem serialu Gra o Tron online. Więc Sean wydaje mu się osobą, której najbardziej ufa, prowadząc go przez te trudne lata dwudzieste. Jest oczywiście ubrany w pełne westeroskie stroje i wygląda bardzo podobnie jak Ned Stark. To akurat ważny punkt tego serialu.

To wspaniały serial komediowy

Wszyscy inni w ich wieku albo się przenieśli, albo wyprowadzili z miasteczka. Beznadziejni, znudzeni i nieustannie poszukujący taniego eskapizmu, sprawiają, że Daisy i Tim z serialu Spaced wyglądają jak wysoce zmotywowani auto-startery. Ich bazą operacyjną jest „Stoned Henge”. To oczywiście sklep z bongami Morfeusza i Sary, z którego też Alison prowadzi nielicencjonowany salon tatuażu. Świetna baza operacyjna dla młodych, prawda? Sami pewnie w takim wieku mieliście swoją kanciapę, na której działy się różne dziwne rzeczy. Przyjaciele są naprawdę zgraną paczką, zresztą nic dziwnego, bo znają i lubią się od dziecka. Odcinki pokazują przyjaciół podczas quizu w pubie, podczas długiego spaceru do domu od wieczoru i szaleństwa podczas festynu na wsi. To  świetna komedia, na której uśmiejecie się jak nigdy. Moim zdaniem jest to dużo lepszy serial niż Przyjaciele.

Oryginalny tytuł Wasted
Ranking TMDb 5.8 11 głosów
Data premiery Jul. 26, 2016
Późniejsze premiery Aug. 23, 2016
Sezony 1
Odcinki 6
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Good Omens
Dziewczyny nad wyraz
Ms. Marvel
The Umbrella Academy
Król Szamanów (2021)
Rick i Morty
Peacemaker
iCarly
Sex Education
BrzydUla 2
Dragon Ball Super
Super Dragon Ball Heroes