Suits (W Garniturach)

Suits (W Garniturach)

Jun. 23, 2011
Twoja ocena: 0
8.9 7 głosów

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jun. 23, 2011
2Sezon 2 Jun. 14, 2012
3Sezon 3 Jul. 16, 2013
4Sezon 4 Jun. 11, 2014
5Sezon 5 Jun. 24, 2015
6Sezon 6 Jul. 13, 2016
7Sezon 7 Jul. 12, 2017
8Sezon 8 Jul. 18, 2018
9Sezon 9 Jul. 17, 2019
10

Twórca

Obsada

Gabriel Macht isHarvey Specter
Harvey Specter
Sarah Rafferty isDonna Paulsen
Donna Paulsen
Amanda Schull isKatrina Bennett
Katrina Bennett
Rick Hoffman isLouis Litt
Louis Litt
Dulé Hill isAlex Williams
Alex Williams
Katherine Heigl isSamantha Wheeler
Samantha Wheeler

Opis

Gdzie oglądać cały serial Suits (W Garniturach) online?

Wielkie wstrząsy miały miejsce w Suits (W Garniturach), dramacie, który od 2011 roku pokazuje wyboistą ścieżkę prestiżowej kancelarii prawniczej w Nowym Jorku. Mike był oryginalnym zwiastunem serialu. Niesamowicie jasnym, nieco pozbawionym zasad adwokatem, który nigdy nie dopuścił do tego faktu, że nie poszedł do szkoły prawniczej. Początkowo pokaz dotyczył jego pracy z buldogiem w legalnych okopach dla szefa Harveya Spectera. Jedynej osoby, która znała tajemnicę Mike’a. Suits sezon 9 online to chyba najlepszy seozn jaki istnieje.

Ale trudno jest utrzymać ten rodzaj peccadillo w tajemnicy przez wiele sezonów. Ostatecznie Mike ukończył studia prawnicze, i tak poszedł do więzienia, ożenił się z koleżanką z biura – Rachel Zane. Graną przez prawdziwą księżniczkę Meghan Markle. Następnie wyjechał do Seattle, aby prowadzić własną firmę. Tak więc oryginalny katalizator postaci dla całej serii już nie istnieje, pamiętany tylko na zdjęciach i okazjonalnie na bokach. Co innego z serialem The Walking Dead, ale to już inna kwestia.

Krótka filozofia

Ale to nie jest powód, by zaprzestać pół udanego podstawowego show kablowego, prawda? Podczas gdy Mike nie ma go w domu, Harvey zastąpił go nowym legalnym mordercą, Alexem Williamsem (granym przez jednorazowego psychologa Dulé Hill). Tymczasem Harvey ma nowego szefa – tata Rachel, Robert (Wendell Pierce). I przyniósł własny buldog prawniczy, Samantha Wheeler (Chirurdzy – Grey’s Anatomy). Ale podczas gdy dawna firma prawnicza Pearson Spectre Litt przeszła więcej zmian nazw niż handlarz narkotyków on-the-lam, ostra polityka biurowa pozostaje taka sama.

Suits (W Garniturach) online to wewnętrzne walki o władzę, nieuzasadnione urazy i – co jakiś czas – dramat sali sądowej. To House of Cards bez Capitol Hill, Gra o Tron bez mieczy i nagości. No i oczywiście Garnitury muszą także żyć bez miłości Emmy; to nie jest typowy program, w którym spodziewałbyś się zdobyć wiele nagród. Nie będzie też wielu przyjaciół. Dla niektórych widzów może się to kwalifikować jako przyjemność winna na bazie mydła, ale nacisk kładzie się na poczucie winy, a nie na przyjemność: Seks, poważnie kwaśny język i szerzące się złe zachowanie tak samo obciążają ten serial jak śmietnik pełen nielegalnych dokumentów prawnych . Podczas gdy z pewnością nie jest to najgorsza rzecz w telewizji, to jest to show, który bezwstydnie strzela nisko. Nie próbuje być czysty. Niestety nie próbuje tez być znaczący. Nawet nie próbuje być dobry. Podobnie jak Harvey Specter chce tylko „wygrać” – prawdopodobnie jego przedział czasowy.

Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Suits (W Garniturach)
Oryginalny tytuł Suits
Ranking TMDb 8.182 3,651 głosów
Data premiery Jun. 23, 2011
Późniejsze premiery Sep. 25, 2019
Sezony 9
Odcinki 134
Czas trwania 42 minuty
Udostępniono43

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Hiszpańska Księżniczka
Resident Evil: Remedium
Żmijowisko
Stargirl
Przeznaczenie: Saga Winx
1983
Pearson
The Walking Dead: World Beyond
The Falcon and the Winter Soldier
Squid Game
Shameless – Niepokorni
Obi-Wan Kenobi