Gra o Tron: Sezon 2

Twoja ocena: 0
0 0 głosów
ogladaj online

Gdzie oglądać Gra o Tron sezon 2 online?

Podczas gdy Sezon 1 Gry o Tron od HBO miał w sobie ukrytą tajemnicę to Gra o Tron sezon 2 nie miał takiego luksusu. Zaczynając od wszystkich postaci rozrzuconych po różnych miejscach, stanowiło wyzwanie, a następnie dodawanie nowych lokalizacji i postaci było ryzykowne. Ponieważ trwało to kilka odcinków, a może nawet ponad połowa sezonu, zanim mogliśmy dowiedzieć się, jaka była historia. W książkach tak naprawdę nie ma żadnej podstawowej historii poza samą sagą. Chociaż sezon 2 mógł się wydawać pozornie rozległy, udało mu się zebrać rzeczy w sposób, w jaki sezon 1 nigdy nie był w stanie. Zobaczymy też co przyniesie nam sezon 3 serialu Gry o Tron. Zapewnia nam satysfakcjonujące momenty i nowe historie.

Jaime Lannister wciąż jest przetrzymywany w niewoli przez Starków i przeważnie szydzi i kpi ze wszystkich wokół. Robi to dopóki nie pojawi się jego kuzyn Alton. Jaime wypuszcza kuzyna na śmierć i próbuje uciec i zostaje schwytany ponownie. Catelyn Stark puszcza go w nadziei, że może go wymienić na córkę swoją córkę, czyli Sansę Stark. Dostaje opiekunkę w postaci budzącej grozę Brienne. To jedna z moich ulubionych postaci w tym serialu.

Tyrion Lannister rozkwita jako prawa ręka króla Joffreya. Wykorzenia szpiegów Cersei i próbuje ukryć swoją kochankę, Shae, przed wrogami na dworze. Tyrion dowiaduje się o pożarze i niszczy flotę Stannisa Baratheona podczas ognistej zielonej eksplozji w bitwie pod Blackwater. Następnie Tyrion wygłasza przemówienie, prawie umiera na polu bitwy i budzi się, aby dowiedzieć się, że wszystko, co dostał za dobrze wykonaną robotę, to duża blizna i degradacja. Jego ojciec, Tywin degraduje go i przejmuje pracę jako prawa ręka Joffreya.

Przed nami sezon drugi

Blackwater to przełomowy odcinek, który pozostał w jednym miejscu na jedno wydarzenie . Po to aby dokładnie ukształtować osiem odcinków, które miały miejsce przed nim. Tyrion, przyjmując tymczasową rolę namiestnika Joffreya, musiał wymyślić sposób na obronę przed wrogami Królewskiej Przystani, na zewnątrz i wewnątrz. Młodszy brat Roberta Stannis, gwałtownie oddany nowej obcej religii, otrzymał list Neda o bezprawności Joffreya i potraktował go jako wezwanie do broni. A ponieważ ludzie wydają się w niewytłumaczalny sposób pokochać porównywanie Gry o Tron z Władcą Pierścieni to powiem, że Bitwa pod Blackwater była w pewien sposób podobna do Bitwy o Helms Deep. To bardzo epickie starcie.

Bran Stark (Isaac Hempstead-Wright) to oczywiście ostatni ocalały syn Winterfell. Jest Lordem Winterfell pod nieobecność brata Robba, ale traci ojczyznę przez Theona Greyjoya (Alfie Allen). Patrzy, jak jego obrońcy Luwin i Rodrik zostają zabici i uciekają z gigantycznym Hodorem, dziką Oshą, jego bratem Rickonem i dwoma wilkami. Kierują się na północ. Sansa Stark, jego siostra, jest publicznie bita przez jej narzeczonego, czyli Joffreya. Zostaje zaatakowana, a następnie uratowana przez Ogara podczas zamieszek w Królewskiej Przystani. Sansa dostaje pierwszej miesiączki. Odrzuca ofertę Ogara, by pomóc jej uciec. Dowiaduje się, że w końcu będzie musiała wyjść za Joffreya.

Lepiej oglądać sezon na CDA, Zalukaj czy HBOGO?

Dowcip i mądrość Tyriona pomoga podnieść każdą scenę, która w pewnym sensie była po prostu słaba. Doceniam fakt, że Lannisterowie mają niesamowity dar do przetrwania. Ponieważ bardzo chcielibyśmy zobaczyć postacie takie jak Cersei, Jaime i Tywin w dalszych losach Gry o Tron. I staje się niebezpieczne, jeśli chodzi o naszą koncepcję bohaterów i złoczyńców. Arya Stark (Maisie Williams) podróżuje na północ w przebraniu chłopca z członkiem Nocnej Straży o imieniu Yoren. Zaprzyjaźnia się z Gendry i tajemniczym mężczyzną o imieniu Jaqen H’ghar. Zostaje wzięta do niewoli w Harrenhal.

gra o tron sezon 2 online cda zalukaj

Udostępniono0
×
Życzymy miłego seansu!