Pakt: Sezon 1

Nov. 08, 2015
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać Pakt sezon 1 online CDA?

Skupię się tutaj głównie na drugim sezonie, pierwszy jest wart tego akapitu. Wart, ponieważ po raz pierwszy poczułem, że będziemy robić coraz więcej seriali bez kompleksów w stosunku do Zachodu. Zrobimy  serial tak dobrze, że rozumiem problemy mówione przez bohaterów. Inżynierowie dźwięku ostatecznie wyjęli watę z uszu. Jest mnóstwo bohaterów palących papierosy na dachach i wreszcie, gdzie firmy reżyserskie z aktorami są w stanie pochwalić się i stworzyć wyjątkowe napięcie. Oczywiście mówimy o napięciu dzięki świetnej grze i świetnej zabawie z fabułą lub scenariuszem.

Opowieść dziennikarza śledczego Piotra Grodeckiego jest opowiedziana w taki sposób, aby włączyć następny odcinek. Co z tym, że koniec delikatnie się rozczarował, ponieważ Pakt został całkowicie zapamiętany jako „ta porządna polska seria”. Nawiasem mówiąc, polecam dobrego, choć zdecydowanie bardziej intymnego prokuratora. Oglądaj serial Pakt online CDA. Jednak po pierwszym sezonie i odrobinie szoku związanego z odkryciem, że polska seria może być naprawdę dobra, nadszedł drugi sezon, a wraz z nim ogromne oczekiwania. Pierwotnie myślałem, że to z powodu wysokich stawek byłem nieco rozczarowany drugą serią. Zaledwie kilka dni po obejrzeniu ostatniego odcinka zmieniam zdanie.

Fabuła jest piękna!

Za wyróżnienie w PAY zasługuje działanie, które jest na najwyższym poziomie. Marcin Dorociński jest fantastyczny w roli narzekającego, obsesyjnego reportera, którego można zabić, a nie wybaczyć. Współpracująca z nim Marta Nieradkiewicz po raz kolejny udowadnia, że ​​jest jedną z najciekawszych młodych aktorek. Warto na nią zwrócić uwagę. Te, które oglądaliśmy w tle, były również świetne: Woronowicz, Cielecka, Dębicki i Boczarska. Obsada nie ma się czego wstydzić – talent pasuje do wielkich gwiazd amerykańskich produkcji. Gdzie mogę obejrzeć Pakt sezon 1 online?

Problem wynikał z faktu, że twórcy Paktu bardzo zmienili charakter swojej pracy. Nagle, bez żadnego płynnego przejścia, bez ostrzeżenia seria stała się wyraźnie mniej przestępcza i bardziej polityczna. Prawdą jest, że w pierwszym sezonie pojawiły się wątki o basenach władzy, niekiedy inspirowanych wydarzeniami z kraju, ale były raczej tłem bardziej osobistej, mniejszej opowieści o grupie ludzi, którzy łączyli bezwzględność i ambicję.

Wreszcie Pakt można polecić jako element aktualnych polskich produkcji seryjnych. Chociaż nie wszystko tu się udało, to jest kierunek, w którym powinniśmy iść. Dobrze, że polskie HBO bierze przykład ze stacji macierzystej i chce wdrożyć w naszym kraju złożoną serię, przeznaczoną dla świadomej publiczności, która przecież dobrze wie, jakie produkcje kręcą się na Zachodzie i nie można niczego oszukać. Jesienią zadebiutuje drugi sezon Paktu i mam nadzieję, że twórcy wyciągnęli wnioski ze swoich błędów i będziemy mieli okazję zobaczyć coś jeszcze lepszego. Jest na to duża szansa.

Udostępniono0