Ujarani: Sezon 1

Jul. 26, 2016
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać Ujarani sezon 1 online?

Pisarze James Lamont i Jon Foster łączą młodzieńczy i prymitywny humor. Robią to z ukłonem do popkultury. Postacie, które są niesamowite. Pod tym względem casting jest wyjątkowy. Danny Kirrane wnosi prawdziwą sympatię do mieszanki tchórzostwa i sumienia moralnego Morfeusza. Podczas gdy Gwyneth Keyworth jest niezwykle widoczna jako Alison. Bardzo opanowana i nie ma do czego się doczepić jeżeli chodzi o jej grę aktorską. Tak więc przed nami Ujarani: Sezon 1 online. Nie będziemy dłużej trzymać Was w niepewności. Po prostu obejrzyjcie pierwszy odcinek serialu, czyli Ujarani S01E01.

Sarah chce wyjechać i podróżować po świecie. Niestety nie ma na to pieniędzy. Kent oskarża ją, że jest zbyt głupia, by cokolwiek z tym zrobić. I tak gang planuje wykopać mityczny zapas pigułek na sprzedaż. Chce tak się wzbogacić i realizować dzięki temu swoje marzenia. Te pigułki mają być schowane na lokalnym polu po festiwalu muzycznym w latach 90-tych. Ten pomysł jest podobno zainspirowany prawdziwą wiadomością według obsady. Po zlokalizowaniu pigułek Morfeusz, który nie chce uwierzyć w to co znalazł połyka garść. Czas nie może być gorszy, ponieważ bohater ma zamiar poprowadzić quiz w pubie, ustawiony, aby zaimponować Alison, po tym, jak przyznała się do polubienia Jeremy’ego Paxmana ze względu na jego intelekt.Wszystko to prowadzi do zabawnej, choć nieco obrzydliwej sceny pomiędzy Kentem i Morphem.

Można uśmiać się po pachy

Oprócz obrzydliwych rzeczy Ujarani: sezon 1 online pokazuje swoją łagodniejszą stronę. Próbuje budować głębsze połączenia między swoimi postaciami. Morfeusz jest na poziomie Rossa Gellera nieodwzajemnionej miłości do szkolnej koleżanki siostry, co Alison mogłaby zauważyć, gdyby kiedykolwiek podniosła wzrok z bonga. Kent i Sarah nie przyznają się, że są ze sobą związani. Najbardziej kochający związek okazuje się jednak między Morfeuszem, a Kentem. Dwaj młodzi mężczyźni dzielą poziom intymności z dzieciństwa, który rzadko jest powtarzany w przyjaźniach dorosłych. Ujarani nie jest serialem dla osób o delikatnym usposobieniu. Muzyczne przerywniki, szybka edycja i stylizacja wizualna w całym programie, to tylko niektóre z rzeczy, które prowadzą go do świetności. Natomiast sami dopiero przekonacie się o tym po obejrzeniu tego ciekawego serialu.

Udostępniono0