Wikingowie: Sezon 6

Dec. 04, 2019
Twoja ocena: 10
10 4 głosy

Gdzie oglądać Wikingowie sezon 6 online?

Po niezliczonych bitwach, szokujących śmierciach i nieustannym dramacie, seria History ogłosiła, że zbliża się koniec. I poczyniła ogromne postępy w końcowym sezonie, w styczniowym finale piątego sezonu. Finał ostatecznie przyniósł wiele zamknięć dla wielu postaci, ale spodziewaj się, że zostanie to nieco zakłócone, gdy seria wyruszy w ostatnią podróż w pewnym momencie. Oto, co wiadomo o ostatnim sezonie. Przygotujcie się, fani Wikingów! Bo nadchodzi Wikingowie sezon 6!

Wierzcie lub nie, fani mają już zwiastun zwiastuna na sezon 6. Jaki mamy szczęście? Teaser ujawnia wiele przygód i chaosu zmierzających w stronę twoich ulubionych postaci. Jak widać, jest to krótka przyczepa, ale ma wiele szybkich podglądów w niektórych ważnych akcjach. Złapałeś wszystko? Lagertha powraca w trybie bitwy, Bjorn jest zajęty byciem królem, a Ivar ma zamiar sprawić kłopoty gdzie indziej. Lagertha mówiła o odłożeniu tarczy na dobre w Sezonie 5, więc zaskakujące jest to, że ponownie rusza w drogę wojownika.

Ubbe siedzi na bardzo interesującym krześle przy 4-sekundowym znaku. Widzowie z Wikingów także dostrzegają pierwszy raz w Kijowie, gdzie Ivar wyruszył na koniec sezonu 5. Wygląda na to, że przyjeżdża i szybko się uspokaja. Scena pokazująca ogień na wodzie jest złowieszczym wskazaniem, że nadchodzą mroczne czasy. Nie możesz powiedzieć, że Widzący nie ostrzegł wszystkich. W płomieniach na 11-sekundowym znaku jest ktoś, kto wydaje się być Hvitserk. Wikingowie są jednak znani ze swoich wizji, więc nie uważaj ich za ostateczny objaw swojego losu. Na końcu przyczepy Lagertha ma na sobie ciemne granatowe szaty. Mówi, że umarł za nas wszystkich. Czy mówi o Bjornie, jednym z pozostałych synów Ragnara, czy o żadnym z powyższych? Ragnar jest uważany za męczennika dla ludu Wikingów, więc może odnosi się do niego.

Kiedy premiera 6 sezonu Vikings?

Nie ustalono jeszcze daty premiery na sezon 6. Michael Hirst, showrunner z Wikingów, wcześniej zasugerował w pierwszej połowie pod koniec tego roku. Oznaczałoby to premierę pod koniec 2019 r., Ale istnieje możliwość potencjalnego zawężenia czasu oczekiwania na powrót serialu. Pierwsza połowa Sezonu 4 miała swoją premierę w listopadzie. Podobnie druga połowa również się skłoniła w listopadzie 2018 r. Jeśli sezon 6 pozostanie w tym harmonogramie, Vikings powinien wrócić w pewnym momencie w listopadzie tego roku. Bądźcie czujni.

Jak wiele odcinków Wikingów zostało? Ostatni sezon obejmie 20 odcinków. Podobnie jak w poprzednich wersjach, Sezon 6 obejmie dwie, dziesięć odcinków, lepiej znanych jako Sezon 6A i Sezon 6B. Oznacza to, że wielu Wikingów nadal pozostaje po Sezonie 5. W poprzednich sezonach sezon Wikingów składał się z dziesięciu odcinków. Porównując to, Vikings ma jeszcze dwa sezony, co jest dobrą wiadomością dla fanów.

Dlaczego Wikingowie się kończą? Czy Wikingowie sezon 6 będą ostatnimi?

Michael Hirst uznał showrunnera z Wikingów, że nadszedł czas na zakończenie pokazu. W wywiadzie na początku tego roku Hirst ujawnił okoliczności, które doprowadziły go do uświadomienia sobie, że nadszedł koniec. Po zakończeniu zdjęć w Sezonie 6 w listopadzie 2018 roku zdał sobie sprawę, że powiedział wszystko, czego potrzebował o Ragnar i jego synach. Dodał, że zrobił wszystko, co chciał zrobić z serialem. Podczas gdy premiera jest sposobem na przyszłość, nadchodzą szczegóły dotyczące przyszłych fabuł twoich ulubionych postaci. Najpierw jest Lagertha. Showrunner z Wikingów ujawnił kilka interesujących ciekawostek o niej i wiemy, że w sezonie 6 Lagertha spróbuje odejść od reflektorów.

Chce przejść na emeryturę i cieszyć się bardziej pasterskim życiem. Jak widzieliście w zwiastunie zwiastuna, wydarzenia nie pozwalają na to, aby trwało to długo. Kiedyś Wiking, zawsze wydaje się Wiking. Czy Lagertha wyjdzie w bitwie? Widzący uprzednio powiedział Lagerthie, że syn Ragnara ją zabije. Czy sezon 6 będzie tym, który dostrzeże, że to się spełniło? Obserwuj dalej.

Co dalej dla Rollo

Przyszłość Rollo jest nadal niejasna. Ostatnio widział, jak rzuca bombę ojcowską na Bjorna i chciał, żeby Lagertha i Bjorn odeszli z nim, ale odmówili. Rollo cofnął Ivara w tym, co wydawało się być obliczonym krokiem, by nie dać im wyboru. Ostatecznie Bjorn odebrał Kattegat bez pomocy swojego wuja. Rollo jest prawdopodobnie dumny. Czy kiedykolwiek sprawdzą, czy Rollo jest biologicznym ojcem Bjorna? Jeśli tak, czy to zmieni coś dla Bjorna? Byłoby fajnie, gdyby sezon 6 zajął się wątkiem wątku. Po co go wprowadzać, jeśli nie prowadzi do czegoś?

Co dalej dla Bjorna i Ivara?

Bjorn zakończył sezon 5 bardzo dobrą nutą. Objął dowództwo nad Kattegatem i został królem. Bjorn również połączył się z matką, której nie widział od dłuższego czasu. Jak sprawy wyglądają dla przyszłości Bjorna? Michael Hirst powiedział TV Guide, że Bjorn będzie starał się być dobrym władcą. Chociaż jest bardzo popularnym liderem, szybko staje przed trudnymi wyborami. Hirst powiedział, że Bjorn skończy na złych decyzjach, co będzie miało wpływ na niego. Showrunner z Wikingów dyskutował także o tym, jak Ragnar nie chce władzy. Jednak Bjorn tak. Ciekawe, skąd to ma? Alert spoiler: Lagertha i ewentualnie Rollo. Jego matka chciała zostać królową Kattegat, a jej się udało. Tymczasem jego może biologiczny ojciec dobrze sobie poradził we Frankii.

Kiedy widzowie ostatni raz widzieli Ivara, wyruszył z Kattegat po zamordowaniu swojej żony Freydisa i wsiadł do wózka w drodze do jakiejś nieujawnionej lokalizacji. Przygotuj się do uzyskania biletu w pierwszym rzędzie do miejsca przeznaczenia. Najwyraźniej zmiana lokalizacji Ivara też trochę go zmieni. Ivar jedzie z Kattegat do Kijowa w przyszłym sezonie. Showrunner z Wikingów dokuczał, że Sezon 6 zobaczy go w obliczu ?nowych wyzwań?, które zmuszają go do interakcji z wikingami Rus. Stworzy także związek z Ruskim Księciem. Więcej o nim później. Czy Ivar będzie mniejszym złoczyńcą niż ten cały czas? Koncert na pewno opowie historię.

Co dalej dla Ubbe i Hvitserka?

Sezon 5 był bardzo udany dla Ubbe. Podszedł do króla Alfreda w Wessex i kontynuował budowanie relacji z żoną Torvi. Syn najbardziej podobny do Ragnara, Ubbe zrobił dużo. Pod koniec sezonu Ubbe wrócił do domu na Kattegat. Prawie umarł, walcząc o zdobycie marzenia Ragnara o rolnej ziemi w Wessex. Teraz koncentruje się na innej wizji – własnej. Michael Hirst ujawnił, że strona wędrowca Ubbe pojawi się w pełni w Wikingowie sezon 6. Szuka ziemi, o której słyszał, która istnieje na zachód od Islandii.

Hvitserk rozpoczął drugą połowę sezonu 5 jako sojusznik dla Ivara jako samotnego brata, aby wesprzeć ofertę Ivara, by zostać królem Kattegat. Pod koniec 5. sezonu Hvitserk widział sens i zmienił strony. Przywracając swój związek z Bjornem, Hvitserk pomógł mu walczyć o odzyskanie Kattegat.

Udostępniono28