Szybcy, a może wściekli?

VOD-Master 12 sierpnia, 2019

SZYBKIE EKSPLOZJE I WŚCIEKŁE SAMOCHODY

Nowa odsłona kultowej serii Szybkich i wściekłych, czyli Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw nie tak dawno przywitała się z niecierpliwym tłumem na kinowych fotelach. Nieważne czy nadążasz za sługo działającą serią tego filmu czy też nie, film z pewnością wbije w fotel głośnymi piskami opon – tak pewnie myślał reżyser z całą ekipą filmową. Tak samo głośne są i będą komentarze i opinie krytyków kina, które nie rzadko są po prostu bezpodstawne. Czy tym razem będzie tak samo? Co na to osoby, które seans mają już za sobą ? Możesz już być przekonany, że nie otrzymasz w pełni rzetelnej rekomendacji filmu dopóki sam go nie obejrzysz. Pewnie prędzej czy później pojawi się w popularnych serwisach internetowych takich jak CDA, Netflix i innych. Kierunek większości jednak zmierza w tę samą stronę – stronę kiczu i przereklamowania.

WIELE PYTAŃ O FILMIE I ŻADNEJ ODPOWIEDZI

Fabuła filmu to nie tylko samochody i wielki pościg, ale tym razem jest to rodzina. Jednak ten wątek w samotności nie trwa zbyt długo, ze względu na zagrożenie. Aspekt życia na granicy przetrwania uruchamia się w pierwszych minutach Szybkich i Wściekłych. Los filmowego świata jest w niebezpieczeństwie i wszyscy wiedzą, że stoją przed wielką szansą uratowania siebie, a przede wszystkim swoich najbliższych.

WIELKA NUDA PO DWUDZIESTU MINUTACH

Ludzie piszą, że ratunku dla tej pozycji filmowej już nie ma żadnej lub „film mało realistyczny”. Co to oznacza? Nie podobało się? Nic bardziej mylnego. Widzowie rozczarowani brakiem standardowej obsady. Nie było akcji, momentów grozy. Szybcy już nie są szybcy, a wściekli tym bardziej. Wielu uważa, że tytuł filmu minął się z oczekiwaniami, a także niefortunnie zamknął naprawdę dobrą dotychczas filmową serię kina akcji. Końcówka tej pozycji wprawiła widzów niemalże w świat przeciętnej gry wideo i sprawiła, że oglądający gorącą premierę 2019 opuścili salę kinową naprawdę wściekli, a co więcej zmęczeni. Zobacz film w naszej ogromnej bazie filmów online.

 

oglądaj cały film szybcy i wściekli hobbs i shaw online cda

Kategorie
Udostępniono1