Szybcy i wściekli ciąg dalszy

VOD-Master 13 marca, 2020

Szybcy i wściekli ciąg dalszy

No to pora na artykuł Szybcy i wściekli ciąg dalszy. W 2001 roku powstała pierwsza część Szybkich i Wściekłych. To wtedy zaczęła się przygoda z wyścigami samochodowymi po ulicach amerykańskich miast, która najczęściej miała drugie, brudno dno. Dokładnie 10 lat później czyli w 2011 roku powstała piąta część, który jest bezpośrednią kontynuacją części poprzedniej „Szybko i Wściekle”. Mamy okazję do ponownego zobaczenia czołowych postaci takich jak Vin Diesel oraz Paul Walker. Wiele źródeł donosi, że początkowo film miał nosić nazwę Szybka piątka, która stanowiła dosłowne przetłumaczenie oryginalnego tytuły z języka angielskiego. Jednak widzowie bardzo szybko zgłosili swój sprzeciw i filmowi została nadana nowa nazwa pod postacią Szybcy i Wściekli 5.

Co wydarzy się w części 6 filmu ?

Zapaleni fani nie musieli zbyt długo czekać na rozwój wydarzeń z części 5. Już dwa lata później światło dzienne ujrzała szósta część tej szalenie wciągającej historii gangów z ulic Los Angeles. Fabuła tej części skupia się standardowo na dwóch, głównych bohaterach i zarobionych przez nich 100 milionach dolarów. Pieniądze mają jakiś seans, kiedy się je wydaje. Tutaj niestety nie można było cieszyć się zasiloną kieszenią, ponieważ nie była to kasa pochodząca z legalnego źródła. Aby móc skorzystać z tej sumy, pieniądze należało wydać poza granicami Stanów Zjednoczonych. Pojawiają się tutaj dwie postacie jak Hobbs i Shaw, którzy będą odgrywać ważną rolę w ostatniej jak na tą chwilę części całej serii.

Ostatni film z Brianem O’Connerem

W 2015 roku ukazała się 7 część z serii Szybkich i Wściekłych. Niestety jest to ostatnia część, w której miał przyjemność zagrać prawdziwy Brian O’Conner, ponieważ w 2013 roku zginął on w śmiertelnym wypadku poza planem filmowym. Jeśli chodzi o wydarzenia w tej części, to jak wielu się domyśla, Owen Shaw zostaje pokonany. Spokojny żywot jednak nie trwa długo, ponieważ pojawia się brat Owena – Deckard Shaw, który ma w głowie plan dotyczący samochodowych rajdowców. Chęć pomszczenia śmierci brata determinuje jego działania, przez co czasami film przybiera charakter niczym z horroru.

Szybcy i Wściekli 8

Od momentu wydania części 4, aż po część 8 spotykamy się z kontynuacją. Wydarzenia występują kolejno po sobie i tworzy nam się jedna, zwarta historia szaleńczych charakterów z ulic Los Angeles. Dominic i Letty oraz ich miesiąc miodowy to przeniesienie się na chwilę na wyspę Kubę. W ten czas pojawia się tajemnicza żeńska postać, która wiele komplikuje. Życie i przyszłość szalonej rodziny jest poddawana próbie. Wróg musi stać się przyjacielem na pewien czas, co nie jest proste do wykonania.

Spin-off Hobbs and Shaw

W tej ostatniej części całej serii Szybkich i Wściekłych dwoje ludzi będą musieli połączyć ze sobą siły, aby pokonać wspólnego wroga. Sytuacja nie należy do najłatwiejszych, a relacja pomiędzy nimi jest nie co skomplikowana. Premiera tego filmu mała miejsce w sierpniu 2019 roku, co było stosunkowo nie dawno. Jeśli chodzi o ocenę na filmwebie, to jest to część o jednej z najniższych opinii w tym serwisie. Na tle pozostałych części zdecydowanie ta wypada najsłabiej, co jest poparte konkretnymi argumentami. Obecnie już nie ma możliwości pójścia do kina, ale zawsze można zobaczyć film online i wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.

online szybcy i wściekli cda zalukaj filiser

Kategorie
Udostępniono0